Ділимося добрими справами!

Sharity поєднує два поняття: «share», тобто «ділитися, та «charity» – «благодійність».

Sharity – це соціальна платформа. Її мета - об'єднати ті проекти, яким допомагає компанія, в одному місці, аби ті, хто хоче приєднатися до благодійних ініціатив Київстар, могли зробити це без складнощів.

Ми віримо, що лише разом, роблячи маленькі добрі справи, ми спроможні змінити себе та світ навколо на краще. Щоб долучитись до добрих справ, достатньо поширювати важливу інформацію, активно розповсюджувати корисні ініціативи, ділитися своїм теплом, часом, навичками чи підтримувати фінансово тих, хто цього реально потребує.

У рамках Sharity ми підтримали:

БФ «Твоя Опора» на 1 600 000 грн задля порятунку дитячих сердець.
Звіт тут.

БФ «Таблеточки» на 1 000 000 грн для покупки імунохімічного гемоаналізатора у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр у Львові.

Спільно із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» ми створили ініціативу «Дитяча Надія». Тепер наші абоненти можуть перераховувати кошти на благодійні справи за допомогою SMS-повідомлень. Допомоги потребують діти з вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

Допомагати дітям, які потребують особливої уваги, легко і просто – кожен українець може зробити це, відправивши благодійну SMS. Допомоги потребують діти із вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

Деталі тут.

Важливо!

Всі організації та проекти, представлені на платформі Sharity, проходять експертну перевірку документів і звітності.

Київстар працює тільки з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які пожертвують проектам / фондам через Sharity, можуть бути впевнені, що їхні гроші дійдуть до тих, хто потребує допомоги.