Ділимося добрими справами!

Sharity поєднує два поняття: «share», тобто «ділитися, та «charity» – «благодійність».

Sharity – це соціальна платформа. Її мета - об'єднати ті проекти, яким допомагає компанія, в одному місці, аби ті, хто хоче приєднатися до благодійних ініціатив Київстар, могли зробити це без складнощів.

Ми віримо, що лише разом, роблячи маленькі добрі справи, ми спроможні змінити себе та світ навколо на краще. Щоб долучитись до добрих справ, достатньо поширювати важливу інформацію, активно розповсюджувати корисні ініціативи, ділитися своїм теплом, часом, навичками чи підтримувати фінансово тих, хто цього реально потребує.

Перший проект на платформі Sharity – «Доторкнись до серця» спільний із БФ Твоя Опора. Мета проекту – допомогти діткам з критичними вродженими вадами серця.

Другий проект – допомога онкохворим дітям розом із БФ «Таблеточки». Компанія виділила БФ «Таблеточки» 1 млн грн і таким чином долучилась до придбання імунохімічного гемоаналізатору для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові.

Третій проект — це ініціатива «Дитяча Надія», яку Київстар започатковує разом із Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ). Тепер абоненти найбільшого українського оператора мобільного зв’язку можуть перераховувати кошти на благодійні справи за допомогою SMS-повідомлень.

Допомагати дітям, які потребують особливої уваги, легко і просто – кожен українець може зробити це відправивши благодійну SMS. Допомоги потребують діти із вадами серця або онкологічними захворюваннями, які проходять лікування в українських медичних закладах.

Деталі тут.

Важливо!

Всі організації та проекти, представлені на платформі Sharity, проходять експертну перевірку документів і звітності.

Київстар працює тільки з перевіреними фондами, які мають бездоганну репутацію. Тому користувачі, які пожертвують проектам / фондам через Sharity, можуть бути впевнені, що їхні гроші дійдуть до тих, хто потребує допомоги.