Київстар як соціально відповідальна компанія має на меті забезпечити населення не лише доступом до технологій, а також необхідними цифровими навичками для їх використання. Саме тому у вересні 2019 року ми запустили першу онлайн-школу мобільної грамотності, яка покликана допомогти старшому поколінню навчитись користуватись сучасними телефонами та використовувати всі їхні переваги.

Курс «Смартфон для батьків» — це 10 інтерактивних відеоуроків, в яких є покрокова інструкція: від увімкнення смартфона та налаштування його під себе до використання месенджерів та різноманітних додатків. Окреме відео також присвячено безпеці в смартфоні та інтернеті. Відео-уроки завантажені на сайті https://batky.kyivstar.ua. Також з лютого 2020 року курс доступний на національній онлайн-платформі «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/gostiovy-kurs-smartfon-dlia-batkiv)

Онлайн-школа доступна для усіх абонентів, незалежно від мобільного оператора. Доступ до відео-уроків — безкоштовний та не потребує реєстрації, проте відвідування порталу та перегляд відео тарифікується згідно з умовами вашого тарифного плану. Для проходження курсу навчання користувачам знадобиться будь-який пристрій, підключений до мобільного інтернету або WiFi — персональний комп`ютер, планшет або смартфон.