Корпоративна благодійність «Київстар» реалізуються в рамках Всеукраїнської програми «Для людей, для країни!». Вже майже 10 років «Київстар» системно допомагає тим, хто найбільше цього потребує — передусім дітям з обмеженими можливостями та дітям, позбавленим батьківського піклування.

У 65 інтернатах та дитячих будинках, з якими співпрацює компанія, навчаються та живуть понад 10 000 дітей з вадами здоров’я та дітей позбавлених батьківської любові.

Для них компанія створює кращі можливості для розвитку та соціалізації, допомагає інтегруватися в суспільне життя, надає матеріальну та технічну допомогу, дарує радість спілкування та створює незабутні свята — феєричні спектаклі за участю співробітників компанії, та багато іншого.

Не обминає турботою телеком-оператор і людей похилого віку, адже ветерани та одиноки старенькі особливо потребують шани та піклування.

«Київстар» постійно підтримує 11 геріатричних центрів, де перебувають понад 3500 людей похилого віку.

Щороку вшановуючи подвиг ветеранів, компанія дарує святкові концерти до Дня Перемоги та надає можливість для ветеранів по всій Україні безкоштовно спілкуватися з фронтовими друзями та близькими по країнах СНД.

Завдяки турботі компанії понад 5000 людей з вадами слуху та мови в 24 містах України отримали можливість безкоштовного SMS-виклику екстрених служб.

Підтримуючи молодь та сприяючи її професійному розвитку, «Київстар» надає іменні стипендії для студентів телекомунікаційних спеціальностей у 9 технічних вищах України.

Благодійність «Київстар» регулюються спеціально розробленим Положенням, та відповідає вимогам чинного законодавства України, Уставу компанії й Корпоративному кодексу поведінки «Київстар».