«Київстар» створює кращі умови проживання й проведення дозвілля для ветеранів і людей похилого віку, надає матеріальну допомогу відповідним спеціалізованим установам.

Підтримка геріатричних центрів

«Київстар» постійно піклується про 3500 тисячі самотніх людей похилого віку. Програма допомоги започаткована у 2005 році і спрямована на подолання проблеми відчуження самотніх людей похилого віку. «Київстар» допомагає 11 геріатричним центрам по всій Україні, надаючи підшефним необхідні речі: інвалідні коляски та спеціальні спортивні тренажери, телевізори, холодильники, меблі, ремонтуючи приміщення тощо. Волонтери «Київстар» регулярно відвідують геріатричні центр, готують концерти, які так полюбилися самотнім людям та допомагають їм у благоустрою.

Для людей похилого віку дуже важливо залишатися залученими до життя суспільства. Для цього, крім прямого надання матеріальної допомоги підшефним геріатричним центрам, «Київстар» забезпечив їх передплатою на газети і журнали. Тепер життя самотніх людей, що проживають у них, стало цікавіше та емоційно наповненим.

Проект «Дзвінок фронтовому другу»

У День Перемоги в усіх областях України волонтери «Київстар» вшановують пам’ять героїв, ветеранів війни, готуючи власноруч святкові концерти, виступають з творчими номерами та виконують пісні воєнних років. В рамках всеукраїнського благодійного проекту компанії «Дзвінок фронтовому другу», волонтери надають можливість ветеранам в усіх регіонах України безкоштовно телефонували друзям і рідним по Україні та близькому зарубіжжю — Росії та Білорусі.

В 2011 році «Київстар» привітав з Днем Перемоги ветеранів та очевидців війни святковими концертами у 18 містах України. Завдяки традиційній акції «Дзвінок фронтовому другу» було здійснено близько 2 000 телефонних дзвінків.