Всеукраїнська програма партнерства «Київстар» із зоопарками та дельфінаріями України започатковано в 2004 році.

Мета програми:розвиток традицій сімейного спілкування в українському суспільстві.

Програмою охоплено зоопарки Києва, Одеси, Харкова, Миколаєва, Міни, а також найбільший у СНД дельфінарій Одеси та біосферний заповідник Асканія Нова.

«Київстар» надав безпосередню матеріальну допомогу цим закладам, завдяки чому з року в рік в зоопарках з’являлися нові вольєри, тварини, поліпшився догляд за тваринами та умови відпочинку для відвідувачів.

У рамках програми в зоопарках України пройшла низка свят «Сімейний вікенд», в столичному зоопарку святкували традиційний День народження жирафів. Почесні гості цього заходу — вихованці підшефних «Київстар» дитячих будинків. Відвідувачі зоопарків могли також прослухати цікаву освітню екскурсію «Сімейні традиції з «Київстар», ставши пасажирами експреса «Сімейні традиції живої природи».

Результати програми:

  • Зоопарки й дельфінарії України поліпшили умови утримування своїх мешканців, облаштували свої території й познайомили відвідувачів з новими тваринами, які з’явилися в зоопарках завдяки підтримці «Київстар».
  • Пасажирами експреса «Сімейні традиції живої природи» стали більше 8,5 тисяч чоловік — українські родини одержали можливість корисно провести своє дозвілля наодинці із природою й рідними, зміцнити сімейні зв’язки та більше дізнатися про унікальні сімейні традиції живої природи.