Програма підтримки дітей, позбавлених батьківської турботи, які навчаються та виховуються у 25 підшефних «Київстар» дитячих будинках та інтернатах по всій Україні триває з 2004 року.

«Київстар» надає своїм підшефним матеріальну допомогу: відкриває комп’ютерні класи, облаштовує меблями й необхідною технікою, забезпечує навчання дітей комп’ютерній грамоті, організовує проведення лекцій викладачами вищих навчальних закладів для майбутніх абітурієнтів, проводить для дітей розвиваючи заходи, веселі свята, розширює їх можливості пізнавати навколишній світ та бути повноцінними членами суспільства.

Особлива риса допомоги «Київстар» — активна участь волонтерів у соціальних проектах компанії. Щороку у п заходах компанії бере участь понад 400 співробітників. Волонтери «Київстар» за участю професійних режисерів готують та особисто грають святкові новорічні вистави. На святкових заходах діти отримують не тільки яскраві емоції, а й подарунки — зазвичай навчальні ігри та творчі набори для пізнавального дозвілля та розвитку, які з любов’ю збирають саме для них співробітники «Київстар». До Нового року 2012 загалом, усім колективом співробітників «Київстар» зібрано подарунків — навчальних ігор та творчих наборів для пізнавального дозвілля та розвитку — для понад 5 000 дітей з 40 підшефних інтернатів та дитячих будинків по всій Україні. Близько 100 волонтерів-співробітників «Київстар» з різних регіонів зіграли 13 святкових виставу 10 містах України для понад 1500 вихованців дитячих будинків та інтернатів.