В Україні проблема інвалідності є надзвичайно актуальною: станом на 1 січня 2011 року загальна чисельність людей з обмеженими можливостями в країні становила 2,71 млн. осіб, з них понад 165 тисяч — діти.

«Київстар» в рамках благодійної ініціативи «Для людей, для країни!» з 2004 року системно підтримує дітей з обмеженими можливостями, надаючи їм нові можливості для соціальної інтеграції, освіти та розвитку.

Для дітей, хворих на ДЦП «Київстар» обладнав сенсорні кімнати для реабілітації, завдяки чому понад 1200 дітей в 6 спеціалізованих установах щороку можуть проходити психофізичну корекцію. Понад 13 центрів реабілітації для дітей обмеженими можливостями отримали спеціальне медичне обладнання. А для понад 1500 дітей з вадами зору з 8 інтернатів обладнано комп’ютерні класи із спеціальним програмним забезпеченням та доступом в інтернет. Для сліпих та слабозорих дітей волонтери «Київстар» записали 7 унікальних збірок літературних творів світової та вітчизняної класики, раніше не доступних в аудіо форматі. І це тільки частина наданої допомоги.

У 2011 році «Київстар» спільно з соціальним партнером — громадською організацією «Інститут соціальної політики» — зосередив увагу на підтримці дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату. Для них «Київстар» обладнав мультимедійні кімнати в 10 спеціальних школах-інтернатах та разом з найкращими фахівцями створив серію відео майстер-класів з професійної орієнтації.

На думку експертів, проблема обрання майбутньої професії молоді з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії.

Майстер-класи «Київстар» допоможуть дітям та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії. У створенні майстер-класів взяли участь психологи, експерти з питань соціальної реабілітації, науковці, які надали професійні поради та відповіли на актуальні питання: з чого починати вибір майбутньої професії, на що особливо звернути увагу, де і як здобути освіту. Історії своїх досягнень розповіли і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату. Вони переконливо доводять: справжній успіх залежить не від фізичних можливостей, а від віри у себе та бажання здолати усі бар’єри.

  1. Майстер-клас «Повір у себе!»: IT професії
  2. Майстер-клас «Повір у себе!»: творчі професії
  3. Майстер-клас «Повір у себе!»: підтримка батьків