ІоТ

Центр керування IoT

Керуйте обладнанням і пристроями через мобільну мережу, контролюйте SIM-карти онлайн.

Jasper в работе

Що це таке?

Центр керування IoT – сервіс, який дозволяє дистанційно керувати SIM-картами в «розумних» (IoT) пристроях у режимі реального часу з допомогою єдиної онлайн-платформи. Використовуйте переваги технології інтернету речей і водночас знижуйте витрати ресурсів бізнесу, необхідних, щоб керувати пристроями IoT.

Можливості платформи
 • Онлайн-моніторинг пристроїв

  Якщо пристрій IoT не виходить на зв'язок, перезавантажуйте SIM-карту дистанційно. Контролюйте затрати на обслуговування всіх IoT-пристроїв.

 • Статистика
  й аналітика

  Отримуйте детальну інформацію про всі встановлені SIM-карти, аналізуйте й оптимізуйте їхню роботу.

 • Контроль через особистий кабінет

  Керуйте SIM-картами й контролюйте витрати на зв’язок за всіма М2М-пристроями (чи IoT) в режимі реального часу через особистий кабінет IoT-платформи від Київстар.

Чому Центр керування IoT від Київстар
 • Легко платити

  Ви платите тільки за використаний трафік інтернету речей. Перевитрати в тарифах Pool за окремими SIM-картами не тарифікуються: якщо загальний об’єм трафіка за тарифом на весь акаунт не перевищений, то вартість послуги залишається такою ж. В кінці місяця ви отримуєте рахунок, який можна оплатити протягом 20 днів.

 • Захищені дані

  Ваші SIM-карти захищені від шахрайства й спаму. Самостійно активуйте й деактивуйте карти, встановлюйте параметри їхньої роботи. Прив’яжіть кожну SIM-карту до певного пристрою, щоб запобігти їх використанню не за призначенням.

 • Зручно вибирати й міняти тариф

  Міняйте тарифні плани в будь-який момент. Якщо обраний набір опцій вам не підходить, самостійно змініть тариф у особистому кабінеті, коли вам зручно.

 • Jasper в работе
Сфери застосування
 • Сільське господарство

  В точному землеробстві визначайте якість ґрунту й дозуйте добрива й насіння, в автопарку контролюйте витрати ПММ й місцезнаходження транспорту, оптимізуйте зважування урожаю чи скоту, системи пожежної й охоронної безпеки на елеваторах.

 • Логістика

  Визначайте місцезнаходження автомобіля й маршрут його пересувань у GPS-навігаторах, а також контролюйте пальне й вагу.

 • Охоронні системи й безпека

  В датчиках сигналізації й відкриття/закриття дверей і вікон, датчиках руху, об’єму, температури, в системах автомобільної сигналізації.

 • Енергетика

  В лічильниках електроенергії нового покоління, які самі надсилають показники на сервер компанії; на ділянках магістральної мережі, підстанціях.

 • Тваринництво

  Щоб визначати температурний режим, вологість, наявність й якість води чи кормових сумішей у тварин, для навігації та надійної роботи систем пожежної й охоронної безпеки.

 • Банки

  В банкоматах, POS-терміналах, GPS-трекерах для власного транспорту й заставного майна, систем пожежної й охоронної безпеки.

 • Торгівля

  В «польових продажах» на планшетах з 4G, щоб підтримувати зв’язок зі складами й оперативно замовляти продукцію на кожний об’єкт.

Book

Управління процесами разом з ІоТ

Детальну інформацію про технології М2М та ІоТ, приклади та переваги застосування пропонуємо прочитати у новій міні-книзі

Отримати книгу

Тарифи

Види послуг рухомого (мобільного) зв’язку IoT Platform 30 IoT Platform 35 IoT Platform 60 IoT Platform POOL 40
Плата за тариф, грн/міс 30 грн/міс
1 грн/день
35 грн/міс
1,16 грн/день
60 грн/міс
2 грн/день
40 грн/міс
1,33 грн/день
Мобільний інтернет 30 МБ 300 МБ 1000 МБ 400 МБ
Хвилини, щоб передавати дані через голосовий канал на номери Київстар та інших операторів мобільного й фіксованого зв’язку України 10 хв 20 хв 100 хв 40 хв
SMS на номери українських операторів 10 SMS 20 SMS 100 SMS 40 SMS
Вартість послуг понад тарифний обсяг
Мобільний інтернет Пакет 10 МБ/5 грн Пакет 50 МБ/10 грн Пакет 300 МБ/10 грн Пакет 100 МБ/10 грн
Хвилини, щоб передавати дані через голосовий канал на номери Київстар та інших операторів мобільного й фіксованого зв’язку України 1 хв/1 грн
SMS по Україні 1 SMS/0,50 грн
SMS за межами України 1 SMS/3 грн
MMS на номери Київстар 1 MMS/1 грн

Для номерів, які обслуговуються на одному особовому рахунку з однаковими тарифними планами, обсяг мегабайтів, хвилин і SMS, включених до тарифу, сумується і може використовуватись цими номерами в різних пропорціях. Якщо не перевищено загальний обсяг мегабайтів, хвилин чи SMS, перевищення пакета окремими номерами додатково не тарифікується.

Пакети мегабайтів понад тарифний обсяг діють до кінця календарного місяця. Кількість пакетів необмежена.

 

Архівні тарифи Центр керування ІоТ

Від 01.05.2023 нові користувачі не можуть підключати їх. Якщо ви користувалися цими тарифами станом на 30.04.23, вони так само діятимуть та будуть доступні для підключення.

Стати клієнтом

Дізнайтесь більше в наших експертів

Замовити консультацію