close
close
Обрати: регіон район
Фінансові питання

Кредит трансфер

Контрактні абоненти мають змогу самостійно переказувати кошти зі свого мобільного рахунку на інший мобільний рахунок, а саме: поповнювати рахунки мобільних телефонів своїх близьких або друзів, якщо ці особові рахунки зареєстровані на одну особу.

 

Ця послуга особливо корисна для абонентів, які перебувають у роумінгу або живуть у віддаленій місцевості й не мають можливості поповнити рахунок.

 

Для можливості здійснювати переказ послуга має бути підключена у оператора (для прийому підключення послуги не потрібне).

Для переказу коштів
На своєму телефоні наберіть наступний запит: *124*×××*380×××××××××# виклик ××× — сума переказу, ××××××××× — номер абонента.

На відправлений запит буде системно сформована відповідь, у якій зазначений абонентський номер одержувача коштів, сума, код підтвердження.

Для підтвердження переказу коштів

*125*××××# виклик ×××× — код підтвердження, що відправлений у відповідь на сформований запит. Підтвердження необхідно сформувати протягом 5 хвилин, інакше переказ коштів буде відмінено. У випадку успішного переказу коштів буде доставлено SMS ініціаторові переказу з підтвердженням і номером операції.  

 

  • Мінімальна сума переказу — 1 грн.
  • Максимальна — 1000 грн.
  • Сума переказу повинна бути кратною 1 грн. (без копійок).
  • Залишок після переказу — 3 грн.
  • Для успішного переказу сума на рахунку повинна бути більше 4 грн.
Заповніть форму заявки та чекайте на дзвінок від наших експертів.

обов'язкові поля

Дякуємо Вам за Ваш вибір! З Вами зв'яжуться найближчим часом за вказаним номером.

Помилка, спробуйте ще раз.