Мій Київстар

З метою створення комфортних та простих умов обслуговування абонентів та прискорення процесу взаємодії з ними, компанія «Київстар» створила унікальну систему — «Мій Київстар».

У зручний для Вас час відвідайте web-сайт my.kyivstar.ua з комп’ютера або скористайтесь мобільним додатком з Вашого телефону, За допомогою системи «Мій Київстар» Ви можете самостійно:

 • отримувати детальну інформацію про всі вхідні та вихідні дзвінки: час здійснення дзвінків, їхню тривалість і вартість, а також номери телефонів, з яких Вам дзвонили і на які дзвонили Ви;
 • управляти послугами мобільного зв’язку: замовляти або відмовлятися від послуг, змінювати їх параметри;
 • змінювати тарифний план;
 • подавати заявки на участь у діючих акціях;
 • проводити комплексний аналіз поточних витрат на послуги мобільного зв’язку та витрат за минулі розрахункові періоди;
 • отримувати повну та структуровану інформацію про надані Вам послуги мобільного зв’язку та Ваші витрати на них;
 • контролювати залишки коштів по кожному особовому рахунку компанії.

Завантажити демо-ролик по системі «Мій Київстар» (ZIP, 6 МБ)

У системі Ви маєте можливість проводити комплексний аналіз витрат по компанії з допомогою розділу «Аналітика», який дозволяє:

 • задавати допустимі суми витрат на послуги мобільного зв’язку для кожного працівника організації та контролювати перевищення цієї суми;
 • формувати різні звіти з врахування потреб організації. Ці звіти Ви можете формувати самостійно, вказуючи параметри звітів, наприклад: Ви можете визначити абонентські номери, за якими нарахування за вересень-грудень 2008 року перевищили 210 грн, але не досягли 535 грн;
 • створювати власні шаблони звітів;
 • переглядати існуючі структури організації, порівнювати їх за різні періоди та відстежувати зміни у структурах.
Додаткові можливості системи
 • За допомогою звітів, які формуються в системі, ви можете відстежувати найбільш тривалі розмови; бачити перелік номерів, виклики на які здійснюються найчастіше; отримувати інформацію про найдорожчі виклики, а також отримувати звіти, сформовані за іншими критеріями.
 • Адресна книга користувача, яка міститься у системі, дозволяє вам у кожній деталізації викликів бачити не лише номери телефонів, а й імена своїх співрозмовників, що дуже зручно при проведенні аналізу витрат.
Розмежування прав доступу до інформації в системі
 • Кожному працівнику своєї організації Координатор може надати певні права доступу до системи, які він визначає самостійно. Наприклад, працівник може мати можливість лише переглядати інформацію, яка стосується певного підрозділу організації або наперед заданого особового рахунку.
 • Крім цього, є можливість надавати кожному з колег певну роль (права) у системі «Мій Київстар». Наприклад, Координатор організації може надати працівнику компанії роль Адміністратора системи, який зможе виконувати будь-які дії у системі: надавати доступ до системи іншим колегам, замовляти та відмовлятися від послуг мобільного зв’язку по кожному абонентському номеру організації, виконувати пакетне замовлення послуг, змінювати тарифні плани колегам, подавати заявки на участь у акціях; або надати роль Користувача системи з правом управління послугами лише по власному абонентському номеру, або по певному підрозділу організації.
 • Кожен працівник організації може контролювати власні витрати на послуги мобільного зв’язку самостійно.
Тарифи

Підключитися до системи «Мій Київстар» та користуватися нею ви можете безкоштовно. Сплачувати потрібно тільки за інформацію «Експорт деталізації викликів по особових рахунках» підрозділу «Виклики за поточний місяць».

Перший запит на експорт деталізації викликів коштує 5,31 грн за кожен номер. Наступні, зроблені протягом того ж місяця, – 1,06 грн за номер. Запит можна зробити в підрозділі «Виклики за поточний місяць» розділу «Витрати».

Плата за користування розділом «Аналітика»

Активація розділу «Аналітика» — 0,00 грн

 

Кількість працівників — абонентів «Київстар» на ЄДРПОУ організації Вартість, грн
1—50

37,19

51—100

74,38

101—200

148,75

201—500

297,50

Більше 500

531,25

При першій активації розділу «Аналітика» надається пільговий період користування розділом, протягом якого абонентна плата не стягується — до кінця місяця, у якому була виконана активація, а також два наступних повних календарних місяці.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням усіх податків та зборів.

Увага!

При отриманні експорту деталізованої інформації за поточний місяць, плата стягується з особового рахунка координатора.

Додаток «Мій Київстар» для ОС Android та iOS

Система «Мій Київстар» дозволяє самостійно керувати своїми витратами та послугами мобільного зв’язку, а також послугою «Домашній Інтернет» в режимі он-лайн. А зручний віджет додатка для смартфонів Android покаже Вам стан всіх доступних балансів.

Оновлений інтерфейс додатку дозволить легко управляти витратами на послуги зв’язку, підключати доступні Вам послуги, подавати заявки на участь в акціях, переглядати звіти щодо здійснених дзвінків та багато іншого.

Завантажити безкоштовний додаток «Мій Київстар» на свій смартфон можна у Google Play, App Store або на сайті appclub.com.ua.

Як стати користувачем системи

Кілька простих кроків:

 • Завітайте на сторінку my.kyivstar.ua.
 • Зайдіть у розділ «Реєстрація» і у реєстраційній формі введіть Ваш абонентський номер у форматі +380ХХХХХХХХХ.
 • Для реєстрації введеного абонентського номера наберіть на своєму телефоні комбінацію *100*88*код# (кодом є цифри, зазначені на малюнку у розділі «Реєстрація»).
 • Після того, як на вказаний Вами номер надійде інформація щодо прийняття запиту на реєстрацію, натисніть у системі кнопку «Зареєструватися».
 • Якщо всі дії було виконано коректно,на вказаний Вами абонентський номер надійде SMS із логіном та паролем для доступу до системи. Строк дії логіну та пароля — 2 доби.

В подальшому Ви можете користуватися як web-версією системи на сайті www.my.kyivstar.ua.

Увага!

Після реєстрації в системі, Ви можете отримати інформацію про виклики і витрати за попередні періоди в межах 1 року (за умови, що даний період номер не обслуговувався на умовах передплаченого зв'язку).

Якщо Ви не користувались системою самообслуговування «Мій Київстар» більше, 2 роки, то ваш профіль буде видалений із системи без збереження даних.

Крім профілю Координатора.

Самостійно реєструючись у системі, корпоративні та бізнес-абоненти отримують доступ до перегляду інформації виключно по своєму абонентському номеру, без права управління послугами. Для отримання розширених прав на управління послугами по своєму абонентському номеру необхідно звернутися до Координатора організації або Адміністратора системи та отримати відповідний рівень доступу до системи.

Координатор організації — представник організації, уповноважений вирішувати питання обслуговування працівників даної організації в мережі «Київстар». При оформленні заяви на реєстрацію прав Координатора у Центрі обслуговування абонентів/відділі по роботі з бізнес-клієнтами, отримує можливість адмініструвати систему «Мій Київстар» та керувати рівнем доступу до системи колег. Для отримання розширених прав адміністрування системи Координатору організації потрібно:

 • Відвідати Центр обслуговування абонентів/відділ по роботі з бізнес-клієнтами та оформити заяву на реєстрацію прав Координатора системи «Мій Київстар».
 • Після оформлення заяви на реєстрацію прав Координатора на номер телефону, вказаний у заяві, буде надіслане SMS-повідомлення з логіном та паролем для доступу до системи, якщо Координатор ще не зареєстрований у ній.
 • Надалі у Координатора є можливість самостійно керувати рівнем доступу до системи своїх колег.
 • Активувати, змінювати параметри або деактивувати розділ «Аналітика» у системі «Мій Київстар» може виключно Координатор організації:
 • Координатор, абонентний номер якого зареєстровано на ЄДРПОУ даної організації, може активувати розділ «Аналітика» через систему «Мій Київстар»;
 • Координатор, абонентський номер якого не зареєстровано на ЄДРПОУ даної організації, може активувати розділ «Аналітика» виключно у Центрі обслуговування абонентів або у відділі по роботі з бізнес-клієнтами.
Захищеність даних
 • Уся інформація у системі є конфіденційною. Доступ до неї надається винятково через власника особового рахунку — уповноваженого Координатора корпоративного клієнта (тобто співробітника організації, який координує питання використання корпоративного мобільного зв’язку в організації).
 • У системі використовується протокол HTTPS, що підтримує шифрування при передачі даних.
 • Проектування та установка всього програмного й технічного комплексу системи виконувалася на базі професійного та високоякісного устаткування вітчизняних та зарубіжних виробників.
 • Якщо ви не заходили в Мій Київстар більше 40 днів, задля безпеки ми запропонуємо вам пройти двофакторну авторизацію: спочатку ви вводите особистий пароль, а потім одноразовий SMS-код. Ви можете вибрати тип авторизації при вході в систему. Зайдіть у Профіль – Налаштування користувача – Реєстраційні дані, і в рядку Налаштування авторизації натисніть посилання Змінити.