Роумінг як вдома

Турбуючись про наших абонентів за кордоном, ми надаємо можливість користуватися зв’язком у 30 країнах світу без жодних доплат. Зараз у бізнес-тарифи включено додатковий обсяг послуг для роумінгу, що нараховуються автоматично щомісяця.

У яких країнах діє

Роумінг як вдома діє в Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Португалії, Єгипті, Великій Британії.


У яких тарифах


Обсяг послуг для корпоративних тарифів

Інтернет у роумінгу

15 ГБ

Вихідні дзвінки на українські номери та номери країни перебування

500 хв

SMS на мобільні номери будь-якої країни

50 шт

Вхідні дзвінки в роумінгу

безлім

Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Booking, AirBnB, Skyscanner, Tickets.ua, Maps (IOS), Google Maps, Мій Київстар

безлім*

Обсяг послуг для тарифів IoT

Інтернет у роумінгу

25 МБ

Коли підключиться

Роумінг як вдома активується автоматично 30.03 абонентам, які вже перебувають за кордоном. Протягом тижня після цієї дати обсяг послуг для роумінгу також підключиться абонентам, які знаходяться в Україні.

Перший раз обсяг послуг для роумінгу буде нарахований 30.03, а потім нараховуватиметься щомісяця 1-го числа. Невикористані хвилини, МБ та SMS будуть анульовані в останній день календарного місяця.

Для нових номерів ці умови роумінгу активуються автоматично в день підключення чи міграції.


Скільки це коштує

Київстар не знімає додаткової плати за Роумінг як вдома.


Найчастіше запитують