Як отримати квитки
Ілюстрація до пропозиції
1
Заповніть форму на цій сторінці та натисніть «Підтвердити».
2
Встановіть додаток «Київстар ТБ» на свій смартфон.
3
Із 05.02.2020 по 11.02.2020 заходьте в цей додаток під власним номером та переглядайте будь-яке відео.
4
Список переможців буде опубліковано на цій сторінці. Переможці отримають відповідне SMS від Київстар.
Хочу взяти участь
Натискаючи кнопку «Хочу взяти участь» ви підтверджуєте свою згоду на обробку та використання персональних даних компанією Київстар та компанією «Ukrainian Film Distribution».
Завантажте безкоштовний додаток «Київстар ТБ» на свій смартфон.
Вибирайте контент та сплачуйте з мобільного рахунку, за допомогою опції разової купівлі. Створіть свою кіно-колекцію яка буде завжди з вами!
Також, доступна вебверсія Київстар ТБ
Умови розіграшу
 
 • Акція проходить на всій території України (крім тимчасово окупованих територій) для абонентів мережі Київстар в період з 05.02.2020 року по 11.02.2020 року.
 • Участь в активності мають право взяти дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на початок періоду проведення Активності виповнилося 18 років.
 • Під Акцією мається на увазі можливість отримати від компанії «Ukrainian Film Distribution» одне із 15 запрошень на 2 особи на допрм'єрний показ фільму «Поклик пращурів» 17.02.2020 року в кінотеатрі «Cinema Citi» в ТРЦ «Ocean Plaza».
 • Учасником є абонент Київстар, який в період з 05.02.2020 року по 11.02.2020 року подав заявку на участь на сторінці https://kyivstar.ua/uk/call-of-the-wild за своїм номером телефону Київстар, зайшов під цим номером телефону в додаток Київстар ТБ та переглянув будь-яке відео в додатку.
 • Кожен номер телефону Київстар може бути зареєстровано для участі на сторінці https://kyivstar.ua/uk/call-of-the-wild лише 1 раз.
 • Запрошення на перегляд фільму «Поклик пращурів» надаються компанією «Ukrainian Film Distribution».
 • Список переможців визначається за допомогою сайту random.org 13.02.2020 року та публікується на сторінці https://kyivstar.ua/uk/call-of-the-wild.
 • Кожен переможець отримає SMS-повідомлення з номеру Kyivstar з деталями щодо отримання запрошення на перегляд фільму не пізніше 14.02.2020 року.
 • Учасники можуть відвідати допрем'єрний івент, що влаштовує «Ukrainian Film Distribution» в день показу, та взяти участь у розіграші призів.
 • На показ запрошуються лише переможці розіграшу, тому придбати додаткові квитки на показ неможливо.
 • Якщо з будь-яких причин ви не можете прийти на показ, квитки на інший день/сеанс не переносяться.
 • ПрАТ «Київстар» та «Ukrainian Film Distribution» не компенсують витрати переможців на переїзд до місця перегляду фільму «Шпигуни під прикриттям» та назад, а також не компенсують всі інші витрати переможців, пов'язані з отриманням запрошення на перегляд фільму та самим переглядом фільму.
 • Переможець Акції дає згоду ПрАТ «Київстар» та «Ukrainian Film Distribution» на проведення фото та відеозйомки в приміщенні кінотеатру «Cinema Citi» в ТРЦ «Ocean Plaza» в день перегляду фільму, а також використання цих фото та відеоматеріалів в ЗМІ, соцмережах та сайтах ПрАТ «Київстар» та «Ukrainian Film Distribution».
Додаткова інформація
 
 • Попереджаємо вас, що на перегляді даного фільму будуть вжиті особливі заходи задля захисту контенту. Всі пристрої, що мають змогу записувати аудіо та відео (мобільні телефони, планшети, ноутбуки, фото та відео камери, смарт-годинники), будуть пакуватися у спеціальні конверти. Ваші гаджети, запаковані у конверти, залишатимуться з вами протягом демонстрації фільму. За потребою ви зможете скористатися ними поза межами залу, а потім запакувати їх заново перед входом до зали. Розпаковувати конверти у залі категорично заборонено. При порушенні даної вимоги ми будемо вимушені вивести глядача із зали без можливості продовження перегляду фільму. Під час демонстрації фільму працюватимуть представники Української Антипіратської асоціації, які стежитимуть за дотриманням глядачами даної вимоги. Нагадуємо, що згідно ст. 176 КК України, незаконний відео або аудіозапис фільму передбачає кримінальне покарання до шести років позбавлення волі. Просимо вас поставитись з розумінням, тим самим допомогти запобігти піратству в Україні.
Переможці
 

Михайло 97****852

97****617

98****773

Роман 67****575

Віталій 67****299

Віталій 97****909

67****636

Дмитро 67****333

Людмила 97****526

Віталій 68****408

67****502

Олександр 67****523

Олександр 98****145

67****046

Руслан 96****802