Чи знали ви що?
.
Чи знали ви, що..?
 1. Київстар — один з найбільших платників податків України.
 2. Щороку в компанії отримують підвищення понад 500 працівників.
 3. Київстар — не лише оператор зв’язку. Наша аналітика в галузі Big Data допомагає багатьом корпоративним клієнтам ефективно виконувати складні бізнесові завдання.
 4. Працівники — це обличчя компанії. Ми вважаємо колег настільки фотогенічними, що завжди запрошуємо їх стати героями обкладинок стартових пакетів Київстар. Можливо, наступною моделлю будете саме ви?
 5. Рейтинг HR професіоналів 2019 - голосування за кращих HR-управлінців України що проходило з 26 травня по 7 липня 2019 року. Голосування було частиною проекту "ТОП-100. Рейтинги найбільших | Кадри. Бренди. Роботодавці", в результаті якого визначили кращих HR-управлінців України, серед яких визначили директора з управління персоналом і розвитку організації «Київстар»
.
Чому вам у нас сподобається?
 1. Кожен працівник Київстар має медичне страхування, що охоплює й стоматологію. А в офісі завжди є лікар.
 2. Колегам доступне online-навчання на Coursera та інших ресурсах коштом компанії
 3. Працівники можуть під’єднати своїх рідних до пільгового тарифу «Моя сім’я»
 4. Компанія виплачує додатковий оклад до 14 днів відпустки, щоб відпочинок минув якнайкраще.
 5. Обід — важлива частина робочого процесу Київстар належить до 30% роботодавців України, які запровадили для працівників доплату на харчування.
 6. Київстар завжди прагне підтримати колег. Саме тому кожен працівник може розраховувати на матеріальну допомогу компанії, наприклад, у разі народження дитини.
.
Як ми працюємо?
 1. Головний офіс Київстар у Києві — це 4 корпуси та понад 2000 працівників.
 2. На території є декілька сучасних фуд-кортів та кава-поінтів. А влітку завжди можна втекти з кабінету, щоб попрацювати на галявині внутрішнього двору.
 3. У компанії можна працювати дистанційно у форматі віртуального офісу. Кожен з нас може самостійно визначати графік роботи
.
Як ми залишаємось у курсі новин компанії?
 1. Працівники — частина великого бізнесу Київстар. Щоб не загубитись у вирі подій, ми маємо свій Facebook — корпоративну мережу Workplace. Тут можна обговорювати проекти компанії або обмінюватися світлинами котів.
 2. Щокварталу для всього колективу проводиться online-трансляція, протягом якої президент відповідає на запитання працівників і ділиться новинами компанії.
 3. Президент Київстар та ТОП-менеджери компанії беруть участь у welcome-тренінгах для новачків Ви зможете дізнатися про ключові тренди бізнесу з перших вуст!
 4. Співпраця набагато ефективніша, якщо відбувається в неформальній атмосфері. Київстар регулярно проводить такі мотиваційні та корпоративні бізнесові події, як:
 • програми визнання досягнень працівників «Сузір’я Київстар» та «Зоряна сила»;
 • бізнесові кампуси для синхронізації цілей та результатів департаментів;
 • Digikids — щорічне свято для дітей працівників;
 • всеукраїнський футбольний турнір і благодійний корпоративний театр для піднесення командного духу