Загрози, від яких вас захистить Star Guard my

Star Guard my запобігає близько мільйону зловмисних атак щомісяця. Дізнайтеся про найпоширеніші інтернет-загрози.

Завантажувачі

Завантажувачі або інсталятори обманом змушують користувачів встановлювати небажані програми. Крім того, вони часто показують рекламу, яка не тільки заважає, але й може перенаправляти на шкідливі сайти.

Рутери

Рутери запитують доступ до смартфона з правами root, щоб мати повний контроль над пристроєм, відстежувати дії користувача та викрадати його особисту інформацію.

Програми-вимагачі та блокувальники

Програми-вимагачі обмежують доступ до мобільного пристрою або певних файлів на ньому. Щоб зняти ці обмеження, просять заплатити викуп.

 

Рекламне програмне забезпечення

Рекламне програмне забезпечення зазвичай потрапляє на пристрій під виглядом нешкідливих ігрових чи розважальних програм. Насправді ж воно не тільки збирає ваші дані, але й дратує спливаючими вікнами з рекламою.

Підроблені програми

Незаконні програми, що видають себе за справжні, можуть показувати надокучливу рекламу, заражати пристрій програмами-вимагачами або викрадати особисті дані.

Клікери

Клікери — це шкідливі програми, що запускаються у фоновому режимі, заходять на сайти та натискають там на різні елементи. Так зловмисники отримують прибуток від рекламних кампаній, які платять за кількість натискань, а також витрачають заряд вашого пристрою. Деякі клікери можуть оформлювати на ваше ім'я непотрібні платні підписки.

Банківські трояни

Такі трояни змушують вас завантажити справжні банківські програми, щоб під час запуску викрасти дані ваших карток. Деякі удосконалені банківські трояни можуть навіть атакувати небанківські програми: програми для замовлення таксі, бронювання готелів, квитків тощо.

SMS-трояни

Існує декілька видів SMS-троянів: від програм, що перехоплюють SMS-повідомлення з банківськими кодами підтвердження, до програм, які надсилають повідомлення на платні номери вашим коштом. Ви можете нічого не знати про це, доки не помітите, що гроші кудись поділися.

Шпигунські програми

Такі програми відстежують ваші дії в інтернеті та крадуть вашу особисту інформацію, включно з історією пошуку, обліковками та банківськими даними.

Програми для прихованого майнингу криптовалют

Ці програми здобувають криптовалюту без згоди користувача. Оскільки цей процес потребує великих обчислювальних потужностей, хакери зламують чужі пристрої та використовують їхні ресурси. Це призводить до втрат пам’яті та продуктивності процесора. Якщо пристрій перегрівається без видимої причини, він може бути заражений.

Завантажити Star guard my для Android для iOS