Детальні умови
 • На які моделі смартфонів діє акція?

  Акція діє на усі без винятку моделі смартфонів, які продаються у магазині. Наявність конкретної моделі, будь ласка, уточнюйте безпосередньо у продавця.

 • Як отримати бонусні 9000 МБ мобільного інтернету?

  Просто придбайте смартфон в одному з магазинів Київстар у вашому місті або в інтернет-магазині. При купівлі, незалежно від його вартості, вам буде надано інтернет-пакет обсягом 3000 МБ. Відповідний обсяг мегабайтів нараховуватиметься щомісяця протягом 3-ох подальших місяців. Аналогічна кількість мегабайт нараховуватиметься вашій половині. Щоб підключити пропозицію, просто вкажіть її/його номер нашому консультанту.

  У матеріалах щодо цієї акції, в яких використовується твердження «по три гігабайти протягом трьох місяців», слід розуміти, що учасники акції можуть отримувати на 2 різні номери Київстар по 3000 Мб щомісяця, протягом 3 місяців.

 • Мені не нарахували бонусні мегабайти. Що робити?

  Будь ласка, зверніться до магазину, в якому ви придбали смартфон.

 • Хто може взяти участь у акції?

  Придбати смартфон може будь-хто. Отримати у подарунок пакет 300 МБ можуть лише абоненти Київстар. Якщо бажаєте приєднатися до нашої мережі, підключіть тарифний план лінійки «Київстар Онлайн» та активуйте його згідно з умовами тарифу.

Згорнути