Відео-курс
«Основи розробки інноваційних ідей»

Після кожного навчального відео ви маєте виконувати певне «домашнє завдання».

Виконані домашні завдання та запитання надсилайте за адресою:
festival-innovation@kyivstar.net

Протягом 5 робочих днів Ви обов’язково отримаєте зворотний зв’язок з рекомендаціями від експертів Київстар.

 • Створення бізнес-моделі

  За прикладом того, як і які завдання вирішують інструменти гнучких методологій організації процесів розробки програмного забезпечення, у цій лекції ви отримуєте прості і зрозумілі інструменти для створення бізнес моделей, з урахуванням всіх необхідних факторів. Ми розберемо які стадії проекту бувають і відповіді на які запитання у вас повинні бути на кожному з етапів еволюції продукту

  Додаткові матеріали

 • Ціннісна пропозиція бізнес-моделі

  Ціннісна пропозиція - ваша ключова відмінність і супер компонент, який виділяє вас серед усіх альтернатив на ринку. Саме цей компонент бізнес-моделі визначає, як ви будете комунікувати і вибудовувати відносини з вашим клієнтом, а також допоможе правильно створити стратегію виходу на ринок.

 • Презентаційні навички

  Яким би не був неймовірним проект, без знань щодо ефективної презентацію продукту, успіху досягнути буде набагато важче. У цьому відео Ви дізнаєтесь, як найкращим чином розповісти про свій проект

Наші експерти

Олексій Мась

"Lead of Innovation Lab" в Київстар

Олексій займається відбором стартапів, які потраплять на борт Корпорації. 20 років досвіду запуску саме стартапів. Свого часу запускав найбільшу рекламну мережу в українському інтернеті (Українську банерну), найбільший файлообмінник, Український портал.

Оля Баранець

Підтримує стартапи та інноваторів в Україні понад 2 роки, як ментор і наставник різних програм: Open Data Incubator 1991 року, MoveIT і інші. Має експертизу по project management, business development, growth marketing і go-to-market strategy. Понад 7 років досвіду успішного запуску FinTech, e-commerce і eHealth продуктів. Великі знання сучасних інструментів і технологій з поглибленим знанням мобільних технологій.

Олег Майборода

Тренерський стаж - 7 років, з них 3 роки на позиції тренера для тренерів Організації Об'єднаних Націй. Творець бізнес-квестів і бізнес-ігор, автор-керівник командообразующих проектів для менеджерів «Вільний Ринок» і «Взяти Висоту». Автор програм «Робота з запереченнями в повний контакт», «Feedback - це про100», «Школа Супервайзера» і ще більше 10 проектів.

Попередній досвід

Київстар має широкий досвід у співпраці зі стартапами та розвитку інноваційної середи в Україні. Київстар першим в Україні запустив Телеком Акселератор та протягом 2 років успішно реалізував проект з наступними результатами за 2018 рік:

 • 20 Експертів

 • 200 Годин теорії та практики

 • 185 Заявок на участь в Акселераторі

 • 34 Напів-фіналісти

 • 11 Стартапів були представлені

У 2018 році Київстар став генеральним партнером Всеукраїнського фестивалю інновацій.
6 кращих стартапів отримали грошове відшкодування на витрати своїх інноваційних проектів.

Більше про «Фестиваль інновацій»

Чи всі можуть приєднатися до відео-курсу?

Ми не обмежуємо учасників, проте отримати консультації щодо виконання завдань можуть лише півфіналісти конкурсів Всеукраїнського фестивалю інновацій.

Чи обов'язково виконувати домашні завдання до відео?

Ми наполягаємо на виконанні домашніх завдань від усіх зареєстрованих команд, що потрапили у півфінал. Це дозволить їм стати фіналістами конкурсів Всеукраїнського фестивалю інновацій.

Чи гарантує проходження відео-курсу перемогу у Конкурсі?

Ні, реєстрація та участь у курсі не є гарантом Вашої перемоги, проте надасть Вам необхідні знання для підвищення шансів на перемогу

Скільки часу є на виконання домашніх завдань?

В описі до кожного відео будуть зазначені часові проміжки часу, у котрі Ви повинні встигнути надіслати свої завдання