-50%

Домашній Інтернет зі знижкою

Отримайте знижку 50% при підключенні Домашнього Інтернету. Користуйтесь безлімітним інтернетом на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с.

Підключити
200 100 грн/міс

Переваги Домашнього Інтернету

Для підключення Домашнього Інтернету перевірте можливість підключення за вашою адресою

Перевірити адресу

Додаткове обладнення

Роутер+ зі знижкою

  • Здатний забезпечити достатню швидкість на багатьох девайсах одночасно
  • USB для принтерів
  • 2 діапазони 2,4 ГГц та 5,0 Ггц
Повертаємо 500 грн на ваш рахунок
Детальніше

Тиждень довіри

Користуйтеся інтернетом протягом 7 днів, навіть якщо не встигли сплатити щомісячну плату.

Як замовити послугу:
*461#
Детальніше про умови... Згорнути

Акція «Власна знижка»

Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за пів ціни. Під час підключення послуги ви отримуєте фіксовану знижку 50% на 4 місяці (місяць підключення + три календарні місяці). Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної оплати в тарифному плані «Безлім 100» – 200 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

Знижка діє тільки під час нового підключення послуги «Домашній Інтернет» та у випадку, якщо минуло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення ця послуга перейшла у статус, який відрізняється від «підключена».

Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.

Будь ласка, зверніть увагу

  • Акція діє лише для нових абонентів.
  • Знижка 50% на оплату діє протягом місяця підключення, а також наступних трьох календарних місяців. Після завершення акційного періоду сума оплати буде стандартною (без знижки).
  • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
  • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й плата за тариф буде стандартною.
  • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі Мій Київстар.

«Власна знижка» — це акційна пропозиція для широкого кола абонентів, які з 01.10.2019 подали заявку на підключення послуги «Домашній Інтернет» на умови тарифного пакету Безлім 100. Акційна пропозиція не є індивідуальною та визначається як фіксована знижка у розмірі 50% на плату за тарифний пакет та діє з дня підключення послуги протягом чотирьох місяців (місяць підключення та 3 (три) наступних повних календарних місяці).

Плата за тарифом і за додаткові послуги знімається в повному обсязі до 3-го числа кожного місяця. Якщо в день, коли знімається плата, на особовому рахунку недостатньо коштів, послуга призупиниться і плата за неї зніматися не буде.

Щоб знову користуватися Домашнім Інтернетом, поповніть рахунок на необхідну суму.

Будь ласка, зверніть увагу:

  • Якщо послуга «Домашній інтернет» призупинена більше ніж 92 дні, вам буде одноразово до кінця календарного місяця надано доступ до інтернету на швидкості до 3 Мбіт/с без додаткової оплати. Про активацію доступу до інтернету ви отримаєте SMS-повідомлення.
  • Якщо протягом цього місяця ви поповните рахунок на суму, достатню для зняття плати за вашим тарифом, вона буде знята автоматично та буде підключено повноцінний доступ до інтернету на швидкості, що відповідає вашому тарифу.

Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться з допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Умови надання послуги

Повна версія сайту