close
Обрати::

Підключіть Домашній Інтернет
зі знижкою

Безлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за 10 грн/міс

Безлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за півціни

10

грн/міс

-50%
Підключити
{{ activeInternet.price }}{{ activeInternet.additional.priceDiscount }} {{ parseInt(activeInternet.price - (activeInternet.price * activeInternet.discount / 100)) }}
грн/міс
 • Безкоштовне підключення
 • Повертаємо кошти за Роутер
  ?

  Після замовлення послуги «Роутер» ви отримуватимете знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» у розмірі 20 грн.

 • Підтримка 24/7

Замовте підключення

тарифного плану "{{ activeInternet.name }}"

Чи потрібен роутер?

router
{{ router.name }}
?
{{{ pageData.routerTooltip }}}
+ {{ router.price }} грн
router pro
{{ routerPro.name }}
?
{{{ pageData.routerProTooltip }}}
+ {{ routerPro.price }} грн

Бажаєте підключити телебачення?

fmc tariff image

Разом вигідніше

Підключайте мобільний зв'язок
та Домашній Інтернет зі знижкою 50%

Вперед

Тиждень Довіри

Ми надамо вам 7 днів інтернету, якщо ви не встигли поповнити баланс.

Як замовити послугу:

Акція «Власна знижка»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. Під час підключення послуги ви отримуєте фіксовану знижку 50% на персональний період, про який вам повідомлять у процесі оформлення заявки на підключення. Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

 

Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної абонентської плати в тарифному плані «Безлім 100» – 155 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

 

Знижка діє тільки під час нового підключення послуги «Домашній Інтернет» та у випадку, якщо минуло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення ця послуга перейшла у статус, який відрізняється від «підключена».

 

Тарифи вказані із урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 

 

 • Акція діє лише для нових абонентів.
 • Знижка 50% на абонплату діє протягом місяця підключення, а також наступних двох місяців й персонального акційного періоду. Після завершення акційного періоду сума абонплати буде стандартною (без знижки).
 • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й абонентна плата буде стандартною. 
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

 

Під час переходу на тарифний план «Безлім Промо» необхідно здійснити початковий платіж у розмірі 120 грн. Надалі ця сума буде використовуватися для щомісячної абонентської плати. Перші 12 календарних місяців абонентська плата складатиме 10 грн/міс. Після завершення цього періоду — 60 грн/міс. Для міст Охтирка, Коломия, Краматорськ, Кропивницький, Лисичанськ, Маріуполь, Павлоград, Покровськ, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Сміла, Теплодар, Черкаси, Южне.

Акція «Будь першим та отримай Роутер Pro»

З 03 вересня по 31 грудня 2018 року станьте першим абонентом послуги «Домашній Інтернет» в своєму будинку та отримайте Роутер Pro для користування інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з декількох пристроїв одночасно.

В акції можуть взяти участь нові абоненти, що здійснюють підключення на тарифні плани «Безлім 50» та «Безлім 100».

В рамках акції ви отримуєте роутер моделі D-Link DIR-825/AC/, що підтримує стандарт b/g/n та стандарт AC та дозволить отримати швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с. Завдяки цьому ви зможете комфортно працювати з більш вимогливими застосунками (потокове відео, онлайн-ігри, відеоконференції по Skype та ін.). Роутер працює в 2-х діапазонах - 2,4 ГГц та 5 ГГц. Окрім цього до роутеру можна підключити додаткові пристрої через USB (3G/ LTE модеми, принтери, накопичувачі та ін.)

Тож перевірте за посиланням, чи є за вашою адресою покриття послуги «Домашній Інтернет» та чи стали ви першим її користувачем в своєму будинку. Якщо так – можливість отримання Роутеру Pro ви побачите одразу при поданні заявки на підключення послуги.

 

Додаткова інформація:

Акція «Знижка -50%»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 300» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. Отримуйте знижку на три місяці.

 

Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної абонплати в тарифному плані «Безлім 300» – 200 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

 

Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 • Акція діє для нових абонентів лише під час першого підключення або переходу на тарифний план «Безлім 300».
 • Знижка на абонплату діє протягом трьох календарних місяців.
 • За 5 днів до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 300» на інший, знижка припинить свою дію й абонплата буде стандартною.
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», повинні поповнити рахунок на суму абонентської плати до кінця другої доби від дня підключення, відповідно до обраного тарифного плану. Якщо це поповнення не буде здійснено, доступ до інтернету буде тимчасово припинено до моменту поповнення рахунку.

Детальні умови тарифу «Безлім Промо»

Під час переходу на тарифний план необхідно здійснити початковий платіж в розмірі 120 грн. Надалі ця сума буде використовуватись для щомісячної абонплати. Перші 12 календарних місяців абонплата становитиме 10 грн/міс. Після завершення цього періоду – 60 грн/міс.

Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентська плата нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

Якщо в день зняття абонентської плати на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Для поновлення доступу до інтернету необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу під час переходу на тарифний план із такою ж або вищою абонплатою не знімається. Під час переходу на тариф з меншою абонплатою вартість заміни становитиме 30 грн з урахуванням ПДВ.

Усі тарифи вказані в гривнях та з урахуванням ПДВ.

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що передбачає підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення проводиться із мідним кабелем Ethernet. Це дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і, в той же час, не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Детальніше про умови... Згорнути

Не бажаєте гаяти час на оформлення заявки? Замовити дзвінок
assistant
Моя адреса
Мій телефон

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Бізнесу