Марганець
Виберіть місто

   Підключіть Домашній Інтернет зі знижкою у МарганціПідключіть Домашній Інтернет Безлім WOW у МарганціПідключіть Домашній Інтернет зі знижкою у Марганці

   Спеціальна пропозиція на 25 місяцівБезлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за пів ціни

    Безкоштовне підключення

    Просто заповніть заявку та чекайте наших спеціалістів

    Повертаємо кошти за Роутер

    При купівлі роутера ви отримаєте знижку на оплату домашнього інтернету

    Підтримка 24/7

    Цілодобова підтримка з будь-якого сервісного питання

    Домашній
    Домашній Інтернет
    до 100 Мбіт/c
    Безлім трафік
    125
    грн/міс
    далі 250 грн/міс
    Замовити
    Дізнайтеся більше про Суперсили
    Як їх активувати та змінювати або як перетворити на суперсилу вже підключену послугу і не платити за неї. Дізнатись

    {{popupSuperpowerState.count}} на вибір без доплат

    Суперсила — це послуга на вибір, яка доступна в тарифі без жодних доплат. Активуйте, користуйтеся, змінюйте!
    Ви зможете вибрати 1 Суперсилу, коли перейдете на цей тариф.

    Замовте підключення

    тарифного плану "{{ activeInternet.name }}"

    Підключення відсутнє

    Ви можете перевірити доступність «Київстар Все разом 4G»

    вiд 300 грн/мiс
    Детальніше
    {{ksModalSuccessText.title}}

    {{ksModalSuccessText.massage}}

    Ой, щось пішло не так

    Виникла помилка. Спробуйте пізніше

    fmc tariff image

    Вигідно все разом

    Підключайте все разом: мобільний зв'язок,
    домашній інтернет та отримайте
    знижку до 50%

    Вперед

    Тиждень Довіри

    Ми надамо вам 7 днів інтернету, якщо ви не встигли поповнити баланс.

    Як замовити послугу:
    Більше про послугу «Домашній Інтернет»
    • Як підключити домашній інтернет в умовах карантину?

     Процедура не змінилася.

     1. Перевірте на цій сторінці, чи є покриття «Домашнього Інтернету» за вашою адресою.
     2. Якщо покриття є, залиште заявку.
     3. Чекайте на дзвінок від нашого фахівця.

     В умовлений час ми безкоштовно підключимо послугу. Додатково доступна послуга Швидке підключення. Ми дбаємо про безпеку наших працівників і клієнтів – усі майстри мають засоби індивідуального захисту (бахіли, санітайзери та захисні маски).

     Будь ласка, зверніть увагу. Оскільки рух громадського транспорту в багатьох містах обмежено, нашому майстру знадобиться трохи більше часу, аби приїхати до вас. Через це заявки можуть виконуватися довше. Під час візиту майстра рекомендуємо вам бути в масці та дотримуватися дистанції.

     Якщо ви погано почуваєтеся, будь ласка, перенесіть візит нашого майстра на інший день та зверніться до лікаря. Дякуємо за розуміння та співпрацю.

    • Чи можна підключити послугу в приватному секторі?

     На даний момент дротовий домашній інтернет підключається тільки в багатоповерхівках. Для приватного сектору підійде комплексна послуга Все разом 4G.

    • Умови акції «-50%»

     Підключіть тарифний план «Домашній» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за пів ціни. Під час підключення послуги ви отримуєте фіксовану знижку 50% на 3 місяці (місяць підключення + два календарних місяці). Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

     Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної оплати в тарифному плані «Домашній» – 250 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

     Знижка діє тільки під час нового підключення послуги «Домашній Інтернет» та у випадку, якщо минуло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення ця послуга перейшла у статус, який відрізняється від «підключена».

     Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.

     Будь ласка, зверніть увагу

     • Акція діє лише для нових абонентів.
     • Знижка 50% на оплату діє протягом місяця підключення, а також наступних двох календарних місяців. Після завершення акційного періоду сума оплати буде стандартною (без знижки).
     • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
     • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й плата за тариф буде стандартною.
     • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі Мій Київстар.

     «-50%» — це акційна пропозиція для широкого кола абонентів, які з 12.10.2021 подали заявку на підключення послуги «Домашній Інтернет» на умови тарифного пакету Домашній. Акційна пропозиція не є індивідуальною та визначається як фіксована знижка у розмірі 50% на плату за тарифний пакет та діє з дня підключення послуги протягом трьох місяців (місяць підключення та 2 (два) наступні повні календарні місяці).

    • Умови акції «Власна знижка»

     При підключенні до тарифного плану «Безлім 100» до 11.10.2021 надавалася фіксована знижка 50% на 3 місяці (місяць підключення + два календарних місяці).

     Будь ласка, зверніть увагу

     • Знижка 50% на оплату діє протягом місяця підключення, а також наступних двох календарних місяців. Після завершення акційного періоду сума оплати буде стандартною (без знижки).
     • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
     • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й плата за тариф буде стандартною.
     • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі Мій Київстар.

     «Власна знижка» — це акційна пропозиція для широкого кола абонентів, які з 01.10.2019 подали заявку на підключення послуги «Домашній Інтернет» на умови тарифного пакету Безлім 100. Акційна пропозиція не є індивідуальною та визначається як фіксована знижка у розмірі 50% на плату за тарифний пакет та діє з дня підключення послуги протягом трьох місяців (місяць підключення та 2 (два) наступні повні календарні місяці).

    • Яким чином знімається плата за послугу?

     Плата за тарифом і за додаткові послуги знімається в повному обсязі до 3-го числа кожного місяця. Якщо в день, коли знімається плата, на особовому рахунку недостатньо коштів, послуга призупиниться і плата за неї зніматися не буде.

     Щоб знову користуватися «Домашнім Інтернетом», поповніть рахунок на необхідну суму.

    • Що таке Суперсила та як її активувати?

     Суперсила — це послуга на вибір, яка доступна в цьому тарифі без жодних доплат. Суперсилу можна змінювати щомісяця або вона продовжуватиметься автоматично із вашим тарифом..

     Активувати Суперсили Статична IP-адреса та Гігабіт можна за номером 460 (для абонентів Київстар) або 0 800 300 460 (для абонентів інших операторів) та в магазині Київстар.

     Детальніше про Суперсили

    • Детальні умови тарифу «Безлім WOW»

     Підключення доступне лише новим абонентам, які підключаються на тарифний план у містах Івано-Франківськ, Калуш, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Сєверодонецьк, Сміла, Суми, Червоноград, Черкаси та Чернівці з 24.06.20 по 31.12.2021.

     При підключенні тарифного плану необхідно здійснити початковий платіж у розмірі 150 грн. Надалі ця сума буде використовуватися для щомісячної оплати. Перші 25 місяців (місяць підключення + 24 календарних місяці) плата за тариф становитиме 25 грн/міс. Після завершення цього періоду — 125 грн/міс.

     Плата за тариф та плата за підключені додаткові послуги знімається до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» плата за тариф нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

     Якщо в день зняття плати за тариф на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Щоб поновити доступ до інтернету, необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну оплату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

     Плата за зміну тарифу під час переходу на тарифний план не знімається. Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця.

     Остаточна можливість підключення залежить від вказаної адреси та визначається після заповнення заявки на підключення.

    • Детальні умови тарифу «Легкий Безлім»

     Підключення на умови тарифу доступне в містах Кременчук, Лисичанськ, Миколаїв, Олександрія, Павлоград, Покровськ, Слов’янськ і Червоноград.

     Підключення було доступне в Івано-Франківську, Краматорську, Кропивницькому, Сєверодонецьку, Сумах та Чернівцях до 23.06.2020 включно.

     Плата за тариф та плата за підключені додаткові послуги знімається до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» плата за тариф нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

     Якщо в день зняття плати за тариф на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Щоб поновити доступ до інтернету, необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

    • Як замовити послугу «Тиждень довіри» та скільки це коштує?

     Замовити послугу можна декількома способами:

     1. самостійно через Мій Київстар;
     2. надіславши запит *461# з мобільного номера Київстар, що вказаний як контактний у системі Мій Київстар;
     3. зателефонувати 0 800 300 460 (з номера Київстар або іншого мобільного оператора, дзвінки з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України не тарифікуються).

     Послуга «Тиждень довіри» не тарифікується. Детальніше за посиланням.

    • Додаткова інформація

     Усі тарифи вказані в гривнях та з урахуванням ПДВ.

     Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що передбачає підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення проводиться із мідним кабелем Ethernet. Це дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і, в той же час, не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

     Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають поповнити рахунок на суму повної плати за тариф до кінця другої доби від дня підключення, відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо це поповнення не буде здійснено, доступ до інтернету буде тимчасово припинено до моменту поповнення рахунку.

     Слідкуйте за новинами на сайті.

    Згорнути

    Хочу підключитися до інтернету: що треба робити

    Інтернет дає можливість заощадити час і зробити більшість справ із дому. В мережі ми оплачуємо комунальні послуги, погашуємо кредити, замовляємо товари, а багато роботодавців вітають віддалену зайнятість. Тому в Марганці люди, в яких ще немає домашнього інтернету, активно цікавляться, які провайдери надійні й як вибрати хороший тарифний план.

    Спочатку дізнайтеся про постачальників послуг у своєму місті, щоб вибрати потрібну ціну й тип з'єднання. Нагадуємо, що можна користуватися дротовим швидкісним інтернетом чи замовити роутер для Wi-Fi. Щоб отримати безкоштовне підключення від Київстар, вкажіть на сайті номер телефону, місто й адресу, щоб з вами зв'язались і дізнались, коли приїхати майстрам.

    Домашній інтернет у Марганці від Київстар: основні переваги

    Компанія надає послуги не тільки мобільного зв'язку, телебачення, але й інтернету. Високий рейтинг серед інших постачальників інтернет-послуг пояснюється тим, що Київстар пропонує своїм клієнтам низку можливостей, а саме:

    • купити роутер для бездротового інтернету;
    • домашнє телебачення з великою кількістю каналів і відеобібліотекою;
    • безкоштовне підключення;
    • вигідні пропозиції при замовленні кількох послуг;
    • цілодобова підтримка;
    • керування операціями через «Мій Київстар».

    Скільки коштує провести такий домашній інтернет в Марганці? За приїзд майстрів ви не платите. Якщо у вас вдома поганий зв'язок чи потрібний доступ відразу на кількох пристроях, купіть роутер.

    Вигідні тарифи й інші пропозиції від Київстар

    Щоб підключити домашній інтернет у Марганці, визначтеся, як ви хочете його використовувати й чи потрібні вам додаткові послуги. Наприклад, можна заощаджувати на мобільному зв'язку, якщо скористатися тарифом «Все разом». Далі потрібно буде поповнювати рахунок мобільного на загальну суму, але навіть якщо ви забудете це зробити, послуги будуть активними ще тиждень. Щоб отримати акційну пропозицію, замовляйте «Інтернет+ТБ». Із цими послугами дивіться передачі на декількох телевізорах чи інших пристроях і користуйтеся бібліотекою з прем'єрами фільмів.

    Популярні запитання

    Замовити дзвінок

    Допомогти з тарифами?

    Заповніть форму і ми вам зателефонуємо.

    Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

    Допомогти вам підібрати тариф для домашнього інтернету?

    Щоб замовити дзвінок та перевірити покриття, заповніть кілька рядків. Ми розкажемо про знижки й допоможемо швидко підключитися.

    Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
    Something went wrong :(