Підключіть Домашній Інтернет зі знижкою у Новій КаховціПідключіть Домашній Інтернет Безлім WOW у Новій КаховціПідключіть Домашній Інтернет зі знижкою у Новій Каховці

Спеціальна пропозиція на 25 місяцівБезлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за пів ціни

Безкоштовне підключення

Просто заповніть заявку та чекайте наших спеціалістів

Повертаємо кошти за Роутер

При купівлі роутера ви отримаєте знижку на оплату домашнього інтернету

Підтримка 24/7

Цілодобова підтримка з будь-якого сервісного питання

Замовте підключення

тарифного плану "{{ activeInternet.name }}"

Підключення відсутнє

Ви можете перевірити доступність «Київстар Все разом 4G»

вiд 300 грн/мiс
Детальніше

Чи потрібен роутер?

Router +
{{ routerPro.name }}
?
{{{ pageData.routerProTooltip }}}
+ {{ routerPro.price }} грн

Бажаєте підключити телебачення?

Показати додаткові послуги Приховати додаткові послуги
{{ksModalSuccessText.title}}

{{ksModalSuccessText.massage}}

Ой, щось пішло не так

Виникла помилка. Спробуйте пізніше

fmc tariff image

Вигідно все разом

Підключайте все разом: мобільний зв'язок,
домашній інтернет та отримайте
знижку до 50%

Вперед

Тиждень Довіри

Ми надамо вам 7 днів інтернету, якщо ви не встигли поповнити баланс.

Як замовити послугу:
Більше про послугу «Домашній Інтернет»
 • Як підключити домашній інтернет в умовах карантину?

  Процедура не змінилася.

  1. Перевірте на цій сторінці, чи є покриття «Домашнього Інтернету» за вашою адресою.
  2. Якщо покриття є, залиште заявку.
  3. Чекайте на дзвінок від нашого фахівця.

  В умовлений час ми безкоштовно підключимо послугу. Додатково доступна послуга Швидке підключення. Ми дбаємо про безпеку наших працівників і клієнтів – усі майстри мають засоби індивідуального захисту (бахіли, санітайзери та захисні маски).

  Будь ласка, зверніть увагу. Оскільки рух громадського транспорту в багатьох містах обмежено, нашому майстру знадобиться трохи більше часу, аби приїхати до вас. Через це заявки можуть виконуватися довше. Під час візиту майстра рекомендуємо вам бути в масці та дотримуватися дистанції.

  Якщо ви погано почуваєтеся, будь ласка, перенесіть візит нашого майстра на інший день та зверніться до лікаря. Дякуємо за розуміння та співпрацю.

 • Чи можна підключити послугу в приватному секторі?

  На даний момент дротовий домашній інтернет підключається тільки в багатоповерхівках. Для приватного сектору підійде комплексна послуга Все разом 4G.

 • Умови акції «Власна знижка»

  Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за пів ціни. Під час підключення послуги ви отримуєте фіксовану знижку 50% на 3 місяці (місяць підключення + два календарних місяці). Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

  Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної оплати в тарифному плані «Безлім 100» – 200 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

  Знижка діє тільки під час нового підключення послуги «Домашній Інтернет» та у випадку, якщо минуло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення ця послуга перейшла у статус, який відрізняється від «підключена».

  Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.

  Будь ласка, зверніть увагу

  • Акція діє лише для нових абонентів.
  • Знижка 50% на оплату діє протягом місяця підключення, а також наступних двох календарних місяців. Після завершення акційного періоду сума оплати буде стандартною (без знижки).
  • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
  • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й плата за тариф буде стандартною.
  • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі Мій Київстар.

  «Власна знижка» — це акційна пропозиція для широкого кола абонентів, які з 01.10.2019 подали заявку на підключення послуги «Домашній Інтернет» на умови тарифного пакету Безлім 100. Акційна пропозиція не є індивідуальною та визначається як фіксована знижка у розмірі 50% на плату за тарифний пакет та діє з дня підключення послуги протягом трьох місяців (місяць підключення та 2 (два) наступні повні календарні місяці).

 • Яким чином знімається плата за послугу?

  Плата за тарифом і за додаткові послуги знімається в повному обсязі до 3-го числа кожного місяця. Якщо в день, коли знімається плата, на особовому рахунку недостатньо коштів, послуга призупиниться і плата за неї зніматися не буде.

  Щоб знову користуватися «Домашнім Інтернетом», поповніть рахунок на необхідну суму.

  Будь ласка, зверніть увагу:

  • Якщо послуга «Домашній інтернет» призупинена більше ніж 92 дні, вам буде одноразово до кінця календарного місяця надано доступ до інтернету на швидкості до 3 Мбіт/с без додаткової оплати. Про активацію доступу до інтернету ви отримаєте SMS-повідомлення.
  • Якщо протягом цього місяця ви поповните рахунок на суму, достатню для зняття плати за вашим тарифом, вона буде знята автоматично та буде підключено повноцінний доступ до інтернету на швидкості, що відповідає вашому тарифу.
 • Детальні умови тарифу «Безлім WOW»

  Підключення доступне лише новим абонентам, які підключаються на тарифний план у містах Івано-Франківськ, Калуш, Краматорськ, Кременчук, Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Сєверодонецьк, Сміла, Суми, Червоноград, Черкаси та Чернівці з 24.06.20 по 31.12.2021.

  При підключенні тарифного плану необхідно здійснити початковий платіж у розмірі 150 грн. Надалі ця сума буде використовуватися для щомісячної оплати. Перші 25 місяців (місяць підключення + 24 календарних місяці) плата за тариф становитиме 25 грн/міс. Після завершення цього періоду — 125 грн/міс.

  Плата за тариф та плата за підключені додаткові послуги знімається до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» плата за тариф нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

  Якщо в день зняття плати за тариф на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Щоб поновити доступ до інтернету, необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну оплату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

  Плата за зміну тарифу під час переходу на тарифний план не знімається. Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця.

  Остаточна можливість підключення залежить від вказаної адреси та визначається після заповнення заявки на підключення.

 • Детальні умови тарифу «Легкий Безлім»

  Підключення на умови тарифу доступне в містах Кременчук, Лисичанськ, Миколаїв, Олександрія, Павлоград, Покровськ, Слов’янськ і Червоноград.

  Підключення було доступне в Івано-Франківську, Краматорську, Кропивницькому, Сєверодонецьку, Сумах та Чернівцях до 23.06.2020 включно.

  Плата за тариф та плата за підключені додаткові послуги знімається до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» плата за тариф нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

  Якщо в день зняття плати за тариф на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Щоб поновити доступ до інтернету, необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

 • Як замовити послугу «Тиждень довіри» та скільки це коштує?

  Замовити послугу можна декількома способами:

  1. самостійно через Мій Київстар;
  2. надіславши запит *461# з мобільного номера Київстар, що вказаний як контактний у системі Мій Київстар;
  3. зателефонувати 0 800 300 460 (з номера Київстар або іншого мобільного оператора, дзвінки з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України не тарифікуються).

  Послуга «Тиждень довіри» не тарифікується. Детальніше за посиланням.

 • Додаткова інформація

  Усі тарифи вказані в гривнях та з урахуванням ПДВ.

  Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що передбачає підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення проводиться із мідним кабелем Ethernet. Це дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і, в той же час, не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

  Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають поповнити рахунок на суму повної плати за тариф до кінця другої доби від дня підключення, відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо це поповнення не буде здійснено, доступ до інтернету буде тимчасово припинено до моменту поповнення рахунку.

  Слідкуйте за новинами на сайті.

Згорнути

Домашній інтернет у Новій Каховці

Жителі великих і маленьких міст все частіше користуються інтернетом поза роботою. Ми заходимо в мережу, щоб знаходити інформацію, спілкуватися, читати новини, слухати музику, здійснювати онлайн-покупки чи працювати в віддаленому режимі. В Новій Каховці активно цікавляться, як знайти хорошого інтернет-провайдера для підключення домашнього інтернету в квартирі чи будинку. У такому питанні важливо підібрати компанію з вигідними тарифами, високою швидкістю з’єднання й безлімітним доступом.

Скільки коштує провести інтернет і як це зробити

Київстар пропонує безкоштовне підключення швидкісного інтернету. Швидкість при цьому – до 100 Мбіт/с, а оформити заявку можна в режимі онлайн на сайті чи телефоном. Якщо хочете підключитися до високошвидкісного інтернету в своєму місті, заповніть форму, де треба вказати номер телефону й адресу. Майстри приїжджають у зручний для вас час, щоб виконати всі необхідні роботи. Якщо залишились інші питання – залиште заявку, й ми вам зателефонуємо.

Як підключити домашній дротовий інтернет і телебачення

Замовити послугу телебачення сьогодні можна разом із інтернетом у розділі «Інтернет+ТБ». При цьому ви отримуєте картинку з розширенням до 1080р і якісний звук у ТВ пакетах. Ви зможете дивитися улюблені передачі відразу на чотирьох екранах: не тільки на телевізорі, а й на смартфоні чи планшеті. Погодні умови не впливають на якість зображення, а у відеобібліотеці нараховується до 1000 фільмів. Файли можна додавати в «ТВ-архів» і залишати перегляд у режимі «Паузи».

Якщо ви новий абонент компанії, замовляйте «Київстар ТБ» через сайт чи за номером 460. Постійні користувачі домашнього інтернету від Київстар у Новій Каховці можуть самостійно підключити послугу через систему «Мій Київстар».

Популярні запитання

Замовити дзвінок

Допомогти з тарифами?

Заповніть форму і ми вам зателефонуємо.

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
Something went wrong :(