close
Обрати::

Підключіть Домашній Інтернет
зі знижкою у Вишневому

Безлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за 10 грн/міс

Безлімітний, зі швидкістю до 100 Мбіт/с та за півціни

10

грн/міс

-50%
Підключити
{{ activeInternet.price }}{{ activeInternet.additional.priceDiscount }} {{ parseInt(activeInternet.price - (activeInternet.price * activeInternet.discount / 100)) }}
грн/міс
 • Безкоштовне підключення
  ?
  Вам необхідно лише заповнити заявку, а наші фахівці проведуть всі роботи по підключенню безкоштовно.
 • Повертаємо кошти за Роутер
  ?

  Після замовлення послуги «Роутер» ви отримуватимете знижку на абонентну плату за користування послугою «Домашній Інтернет» у розмірі 20 грн.

 • Підтримка 24/7
  ?
  Цілодобова підтримка з будь-якого сервісного питання від наших операторів.

Замовте підключення

тарифного плану "{{ activeInternet.name }}"

Чи потрібен роутер?

router
{{ router.name }}
?
{{{ pageData.routerTooltip }}}
+ {{ router.price }} грн
router pro
{{ routerPro.name }}
?
{{{ pageData.routerProTooltip }}}
+ {{ routerPro.price }} грн

Бажаєте підключити телебачення?

Показати додаткові послуги Приховати додаткові послуги
fmc tariff image

Разом вигідніше

Підключайте мобільний зв'язок
та Домашній Інтернет разом
та отримайте одну з послуг без додаткової абонплати

Вперед

Тиждень Довіри

Ми надамо вам 7 днів інтернету, якщо ви не встигли поповнити баланс.

Як замовити послугу:

Інтернет – потреба чи розкіш

Більшість сучасних людей уже навіть не думають, чи варто користуватися інтернетом – відповідь завжди «так». Не дивно, адже сьогодні його використовують не лише в офісі, а й вдома. Виникає запитання: як підключити швидкісний домашній інтернет. Ринок комунікаційних послуг постійно росте, й якщо в Києві, наприклад, проблем нема, то в Вишневому вибір інтернет-провайдерів невеликий. Хороший домашній інтернет у Вишневому все-таки є, й далі ми розкажемо про це детальніше.

Домашній інтернет у Вишневому: швидко й недорого

Якщо ви хочете підключитися до високошвидкісного інету, для початку дізнайтеся, скільки коштує провести такий дротовий інтернет. У багатьох компаній на ринку підключення безкоштовне, але варто звернути увагу на розмір тарифного плану й ціну обладнання. Київстар не бере плату за підключення. Ви просто вводите свої дані в форму, й майстри приїжджають у наперед домовлений час.

Швидкісний інтернет доступний за тарифом від 90 грн/мес, а вперше ви робите авансовий платіж відразу за два місяці. Якщо за вашою адресою є проблеми з мобільною мережею, то краще відразу придбати маршрутизатор за вигідними тарифами. Ми пропонуємо на вибір два роутери від 300 грн (швидкість до 1200 Мбіт/с). Якщо ви купуєте роутер, то отримуєте щомісячну знижку на абонентську плату. Швидкість до 100 Мбіт/с дозволяє завантажувати великі файли.

Головні висновки

Зараз безлімітний швидкісний доступ в інтернет – це необхідність, адже його використовують, щоб спілкуватися в соціальних мережах, працювати й розвиватися. Якщо ви хочете підключити домашній інтернет у Вишневому, заповнюйте форму на сайті й проводьте інет до себе в квартиру чи будинок. Також ви можете підключити телебачення: базовий пакет включає 99 каналів за абонплату від 80 грн/міс, перші два місяці ви платите 0 грн, а наступні два – по 40 грн/міс. Якщо виникають додаткові запитання щодо підключення, замовляйте зворотний дзвінок, наша служба підтримки працює в режимі 24/7.

Акція «Власна знижка»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. Під час підключення послуги ви отримуєте фіксовану знижку 50% на персональний період, про який вам повідомлять у процесі оформлення заявки на підключення. Для цього вам потрібно заповнити форму заявки.

 

Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної абонентської плати в тарифному плані «Безлім 100» – 180 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

 

Знижка діє тільки під час нового підключення послуги «Домашній Інтернет» та у випадку, якщо минуло більше 6-ти місяців з моменту, коли за адресою нового підключення ця послуга перейшла у статус, який відрізняється від «підключена».

 

Тарифи вказані із урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 

 

 • Акція діє лише для нових абонентів.
 • Знижка 50% на абонплату діє протягом місяця підключення, а також наступних двох місяців й персонального акційного періоду. Після завершення акційного періоду сума абонплати буде стандартною (без знижки).
 • За три дні до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 100» на інший, знижка припинить свою дію й абонентна плата буде стандартною. 
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

 

 

Детальні умови тарифу «Легкий Безлім»

 

Підключення на умови тарифу доступне в містах Івано-Франківськ, Кропивницький, Краматорськ, Кременчук, Миколаїв, Олександрія, Павлоград, Сєверодонецьк, Слов’янськ, Суми, Черкаси, Чернівці.

Під час переходу на тарифний план необхідно здійснити початковий платіж в розмірі 60 грн. Надалі ця сума буде використовуватись для щомісячної абонплати. Перші 6 календарних місяців абонплата становитиме 60 грн/міс. Після завершення цього періоду – 120 грн/міс.

 

Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється до 3-го числа кожного місяця у повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентська плата нараховується лише за ті дні, які залишилися до кінця місяця.

 

Якщо в день зняття абонентської плати на рахунку недостатньо коштів, надання послуги тимчасово припиняється. Для поновлення доступу до інтернету необхідно поповнити рахунок на суму, яка не є меншою за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу під час переходу на тарифний план із такою ж або вищою абонплатою не знімається. Під час переходу на тариф з меншою абонплатою вартість заміни становитиме 30 грн з урахуванням ПДВ.

 

Остаточна можливість підключення одного із наведених тарифів залежить від вказаної адреси та визначається після заповнення заявки на підключення.

 

Усі тарифи вказані в гривнях та з урахуванням ПДВ.

 

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що передбачає підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення проводиться із мідним кабелем Ethernet. Це дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і, в той же час, не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

Акція «Будь першим та отримай Роутер Pro»

 

З 03 вересня по 31 грудня 2018 року станьте першим абонентом послуги «Домашній Інтернет» в своєму будинку та отримайте Роутер Pro для користування інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з декількох пристроїв одночасно.

 

В акції можуть взяти участь нові абоненти, що здійснюють підключення на тарифні плани «Безлім 50» та «Безлім 100».

 

В рамках акції ви отримуєте роутер моделі D-Link DIR-825/AC/, що підтримує стандарт b/g/n та стандарт AC та дозволить отримати швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с. Завдяки цьому ви зможете комфортно працювати з більш вимогливими застосунками (потокове відео, онлайн-ігри, відеоконференції по Skype та ін.). Роутер працює в 2-х діапазонах - 2,4 ГГц та 5 ГГц. Окрім цього до роутеру можна підключити додаткові пристрої через USB (3G/ LTE модеми, принтери, накопичувачі та ін.)

Тож перевірте за посиланням, чи є за вашою адресою покриття послуги «Домашній Інтернет» та чи стали ви першим її користувачем в своєму будинку. Якщо так – можливість отримання Роутеру Pro ви побачите одразу при поданні заявки на підключення послуги.

 

Додаткова інформація:

Акція «Знижка -50%»

 

Підключіть тарифний план «Безлім 300» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. Отримуйте знижку на три місяці.

 

Підключившись до мережі, поповніть рахунок на суму стандартної абонплати в тарифному плані «Безлім 300» – 200 грн/міс до кінця дня й акцію буде підключено автоматично.

 

Тарифи вказані з урахуванням усіх податків та зборів.

 

Будь ласка, зверніть увагу

 • Акція діє для нових абонентів лише під час першого підключення або переходу на тарифний план «Безлім 300».
 • Знижка на абонплату діє протягом трьох календарних місяців.
 • За 5 днів до завершення акційного періоду ви отримаєте SMS.
 • Якщо ви зміните тарифний план «Безлім 300» на інший, знижка припинить свою дію й абонплата буде стандартною.
 • Перевірити термін дії акції за вашим рахунком можна в системі «Мій Київстар».

Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», повинні поповнити рахунок на суму абонентської плати до кінця другої доби від дня підключення, відповідно до обраного тарифного плану. Якщо це поповнення не буде здійснено, доступ до інтернету буде тимчасово припинено до моменту поповнення рахунку.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Детальніше про умови... Згорнути

Замовте дзвінок

Для підключення послуги  {{pageTitle}}

Дякуємо! Ми зателефонуємо вам найближчим часом

callback
Підключаємо домашній інтернет безкоштовно

Наш експерт допоможе вам швидко підключити домашній інтернет зі знижкою 50% на абонплату, яка буде діяти кілька місяців. Замовте дзвінок вже зараз.

Підключення за цією адресою можливе.
На жаль, за цією адресою послуга наразі не надається.
Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
Something went wrong :(
Бізнесу