close
Обрати::

КіноХіт HD
преміальне кіно за 1 грн/міс

Акція Спробуй за
1 грн/міс

Підключіть «Кінохіт HD» і цілий місяць дивіться найкращі кіноканали «VIP Premiere HD» та «VIP Megahit HD», а також преміальне кіно всього за 65 грн.

Найсвіжіші прем'єри і блокбастери, фільми-володарі головних фестивальних нагород та класика світового кінематографа відтепер у вас вдома, в Full-HD якості.

Замовити зараз

Акція
Пакет {{ tariff.withVod2.name }} {{ tariff.withVod2.channelsCount }} {{ tariff.withVod2.countPlural }}
{{ tariff.withVod2.price }} {{ tariff.withVod2.price_old }} грн/міс
Тариф {{ tariff.name }}
{{ tariff.chCount }} {{ tariff.channelsCount }}
{{ tariff.internetTariffs[0].speed }} Інтернет, Мбіт/с
{{ calcPrice() }} грн/міс
{{ tariff.tvPrice }} {{ tariff.tvPriceOld }} грн/міс
?
{{ tariff.tvTooltip }}
{{ tariff.tvPrice }} грн/міс
{{ parseInt(tariff.internetTariffs[0].price - (tariff.internetTariffs[0].price * tariff.internetTariffs[0].sale / 100)) }} {{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс
{{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс
Ваша адреса
Підключення за цією адресою можливе На жаль, підключення за цією адресою наразі неможливе, але ви можете залишити заявку. Ми зателефонуємо вам, щойно з’явиться технічна можливість підключення.
Введіть ваші контактні дані:
Всі поля обов'язкові для заповнення!
Ви вже є абонентом Домашнього Київстар, дякуємо. Для підключення домашнього Інтернету, необхідно увійти в «Мій Київстар»(my.kyivstar.ua) (для цього введіть номер вашого особового рахунку Домашнього Київстар) Мій Київстар

Умови акції «Спробуйте «КіноХіт HD» для поціновувачів якісного кіно

 

Скористайтесь акційною пропозицією та дивіться найкращі фільми у HD-якості лише за 1 грн/міс.


Підключайте пакет «КіноХіт HD» та дивіться найкращі фільми у HD-якості. Вам будуть доступні найкращі кіноканали – TV1000 Premium HD та TV1000 Megahit HD, а також відеобібліотека останніх світових прем’єр лише за 1 грн/міс замість 65 грн/міс. 

 

З 20 грудня 2016 року до 31 грудня 2017 року підключіть пакет «КіноХіт HD» та протягом двох місяців сплачуйте за нього лише 1 гривню на місяць завдяки акції «Спробуйте «КіноХіт HD». При першому підключенні пакета акція активується автоматично.

Підключення пакета доступне новим та дійсним абонентам «Домашнього ТБ» додатково до одного з основних пакетів програм («Стартовий», «Зручний», «Оптимальний», «Преміальний HD» та усіх пакетів «Інтернет + ТБ»).

 

Дійсні абоненти можуть замовити пакет самостійно в системі «Мій Київстар» .


Нові абоненти можуть обрати пакет одразу підчас оформлення заявки на послугу «Домашнє ТБ» на сторінці підключення

 

Підключення пакета0,00 грн
Щомісячна абонентна плата1,00 грн

 

Акція діє протягом місяця підключення та наступного календарного місяця. Після завершення акційного періоду абонентна плата зніматиметься за стандартними умовами пакету «КіноХіт HD».

 

При зміні основного пакета програм на пакет з більшим або меншим набором каналів пакет «КіноХіт HD» зберігається.


Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.

 

 

Умови надання послуги «Домашній Київстар»

 

Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають до кінця другої доби від дня підключення поповнити рахунок на суму абонентної плати відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо зазначене поповнення не відбудеться, доступ в інтернет буде призупинено до моменту поповнення рахунку.

 

Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється до 3-го числа кожного місяця в повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентна плата нараховується лише за ту кількість днів, що лишилася до кінця місяця.

 

Якщо в день знаяття абонентної плати на рахунку недостатньо коштів, надання послуги припиняється. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

 

Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу при переході на тарифний план з аналогічною або вищої абонентською платою не стягується. При переході на тариф з меншою абонентською платою вартість заміни складатиме 30 грн, з урахуванням ПДВ.

 

Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

 

Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться з допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

 

 

Слідкуйте за новинами на сайті.

 

Умови надання послуги.

Згорнути

Бізнесу
Допомогти?

{{ thanksData.thanksTitle }}

{{ thanksData.thanksBody }}