Київ
Виберіть місто

   КіноХіт HD
   преміальне кіно за 65 грн/міс

   Підключіть «Кінохіт HD» і цілий місяць дивіться найкращі кіноканали «VIP Premiere HD» та «VIP Megahit HD», а також преміальне кіно всього за 65 грн.

   Найсвіжіші прем'єри і блокбастери, фільми-володарі головних фестивальних нагород та класика світового кінематографа відтепер у вас вдома, в Full-HD якості.

   Підключити зараз

   Пакет {{ tariff.withVod2.name }} {{ tariff.withVod2.channelsCount }} {{ tariff.withVod2.countPlural }}
   {{ tariff.tvPrice }} {{ tariff.tvPriceOld }} грн/міс
   Тариф {{ tariff.name }}
   {{ tariff.chCount }} {{ tariff.channelsCount }}
   Iнтернет {{ tariff.internetTariffs[0].speed }} Мбіт/с
   {{ tariff.tvPrice }} грн/міс
   ?
   {{ tariff.tvTooltip }}
   {{ parseInt(tariff.internetTariffs[0].price - (tariff.internetTariffs[0].price * tariff.internetTariffs[0].sale / 100)) }} {{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс {{ tariff.internetTariffs[0].price }} грн/міс
   ?
   Підключіть тарифний план «Безлім 100» послуги «Домашній Інтернет» та користуйтеся безлімітним інтернетом лише за півціни. При підключенні послуги ви отримуєте фіксовану знижку -50% на 4 місяці.
   Ваша адреса
   Підключення за цією адресою можливе. Підключення за цією адресою наразі неможливе.
   Введіть ваші контактні дані:
   Виберіть бажану дату підключення:
   Всі поля обов'язкові для заповнення!
   Ви вже є абонентом Домашнього Київстар, дякуємо. Для підключення домашнього Інтернету, необхідно увійти в «Мій Київстар»(my.kyivstar.ua) (для цього введіть номер вашого особового рахунку Домашнього Київстар) Мій Київстар

   Умови надання послуги «Домашній Київстар»

    

   Нові абоненти, які підключають послугу «Домашній Інтернет», мають до кінця другої доби від дня підключення поповнити рахунок на суму абонентної плати відповідно до вибраного тарифного плану. Якщо зазначене поповнення не відбудеться, доступ в інтернет буде призупинено до моменту поповнення рахунку.

    

   Зняття абонплати та плати за підключені додаткові послуги здійснюється до 3-го числа кожного місяця в повному обсязі (за наявності достатньої суми на особовому рахунку абонента). У перший місяць підключення послуги «Домашній Інтернет» абонентна плата нараховується лише за ту кількість днів, що лишилася до кінця місяця.

    

   Якщо в день знаяття абонентної плати на рахунку недостатньо коштів, надання послуги припиняється. Щоб поновити доступ в інтернет, необхідно поповнити рахунок на суму, не меншу за щомісячну абонентну плату та суму плати за додаткові послуги, якщо вони підключені за вашим рахунком.

    

   Зміна тарифного плану здійснюється з 1-го числа наступного місяця. Плата за зміну тарифу при переході на тарифний план з аналогічною або вищої абонентською платою не стягується. При переході на тариф з меншою абонентською платою вартість заміни складатиме 30 грн, з урахуванням ПДВ.

    

   Усі тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

    

   Компанія «Київстар» пропонує безлімітний широкосмуговий доступ в інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с. Послуга надається з використанням технології FTTB (Fiber To The Building, «Оптика в будинок»), що має на увазі підключення кожного будинку за допомогою оптоволоконного кабелю. Між квартирами підключення розводиться з допомогою мідного кабелю Ethernet. Така схема дозволяє забезпечити стабільно високу швидкість інтернет-доступу і в той же час не вимагає використання модема або будь-якого іншого додаткового обладнання.

    

    

   Слідкуйте за новинами на сайті.

    

   Умови надання послуги.

   Згорнути

   Thank you for your choice! In the near future you will be contacted by the indicated number.
   Something went wrong :(