Замовляйте послугу «Роутер Про» та отримайте знижку на абонплату

Підключіть послугу «Роутер Про», отримайте фірмовий роутер Київстар, і ми повернемо вам половину вартості шляхом надання знижки на абонентну плату!

 

Чим зручний Wi-Fi-роутер

Wi-Fi-роутер — це пристрій, що підключається до мережі інтернет за допомогою кабелю і передає з’єднання до інтернету (за допомогою технології Wi-Fi) до інших пристроїв, наприклад, ноутбука або смартфона. Таким чином, ви можете користуватися інтернетом без дротів у будь-якій частині вашої оселі і навіть з безлічі пристроїв одночасно.

 

Переваги послуги «Роутер Про» в порівнянні з послугою «Роутер»

 

РоутерРоутер Про
Вартість 300 грнВартість 1000 грн
Щомісячна знижка на абонплату:

20 грн протягом 15 місяців

Щомісячна знижка на абонплату:

20 грн протягом 25 місяців

Стандарт b/g/n – швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/сСтандарт b/g/n + Стандарт AC – швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с, що дозволяє комфортно працювати з більш вимогливими застосунками (потокове відео, онлайн-ігри, відеоконференції по Skype та ін.)
Працює лише в діапазоні 2,4 ГГцПрацює в 2-х діапазонах - 2,4 ГГц та 5 ГГц
-Можливість підключення додаткових пристроїв через USB (3G/ LTE модеми, принтери, накопичувачі та ін.)

 

Умови надання послуги «Роутер Про»

 

Вартість підключення послуги становить 1000 грн.

Знижка на абонентну плату за послугою «Домашній Інтернет» починає надаватися через один повний календарний місяць після підключення послуги «Роутер Про». Загальна сума, яка повернеться вам шляхом надання знижки на абонплату, становить 500 гривень. Нарахування знижки відбувається протягом 25 місяців до 5-го числа кожного місяця

Умови нарахування:

  • якщо розмір щомісячної абонентної плати становить менше 20 грн — знижка нараховується в розмірі знятої суми абонентної плати;
  • якщо розмір щомісячної абонентної плати дорівнює чи становить більше ніж 20 грн — знижка нараховується в розмірі 20 грн.

 

З метою надання безперервної роботи послуги Домашній Інтернет технічне налаштування роутерів, що надаються за послугами «Роутер» та «Роутер Про», може відбуватись віддалено.

Тарифи наведені з урахуванням ПДВ.

 

Як підключити послугу

 

Нові абоненти можуть замовити роутер під час подання заявки на підключення послуги «Домашній Інтернет» на сайті.

Нашим абонентам ми пропонуємо зателефонувати до абонентної служби за номером 0800300460 або завітати до одного з магазинів Київстар.

Замовити послугу «Роутер Про» можна лише один раз.

 

Обслуговування роутера D-Link DIR-825

 

Якщо вам потрібна допомога у налаштуваннях роутера Київстар, зателефонуйте до Інформаційно-довідкової служби або замовте послугу «Майстер». Кваліфікований спеціаліст допоможе налаштувати роутер та операційну систему для роботи в інтернеті.

 

Коротка інструкція зі швидкого налаштування роутера D-Link DIR-825

Технічні характеристики роутера D-Link DIR-825

Прошивка D-Link DIR-825E1

 

Комплектація роутера D-Link DIR-825:

 

  • Роутер
  • Блок живлення;
  • Мережевий Ethernet кабель (CAT-5E)
  • Гарантійний талон
  • Коротка інструкція зі швидкого налаштування

Якщо в роботі роутера виникла проблема або він вийшов з ладу, зверніться до авторизованого сервісного центру компанії-виробника роутера стосовно гарантійного або післягарантійного обслуговування пристрою.