Статична IP-адреса

Отримавши «Статичну IP-адресу», ви зможете:

  • звертатися до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за IP-адресою (корпоративні мережі та поштові сервери);
  • організувати власний вебсервер і обмінюватися інформацією в межах власних віртуальних мереж (VPN-мережі);
  • переказувати кошти та керувати своїм рахунком завдяки віддаленому доступу до банківської платіжної системи;
  • користуватися такими додатковими послугами, як відеоконференції, відеонагляд тощо.

Щоб підключити, відключити та дізнатись про стан послуги, подайте відповідну заявку в системі Мій Київстар або зателефонуйте до call-центру, або зверніться до центру обслуговування абонентів Київстар.

 

Послуга підключається автоматично, безкоштовно і без абонплати при підключенні на тарифні плани Wi-Fi Business 100 і Wi-Fi Business 200. Відключення послуги не передбачено.

 

Для решти тарифних планів вартість послуги «Статична IP-адреса» залежить від тарифного плану послуги «Домашній Інтернет»:

Тарифи на послугу «Статична IP-адреса»
Тарифний план послуги «Домашній Інтернет»Щомісячна абонентна плата, грнПлата за підключення послуги, грн
«Вільний», «Мега», «Мега +», «Вільний +», «Безлім max», «Безлім XL», «Безлім 100», «Безлім 100 + Зручний», «Безлім 100 + Оптимальний», «Безлім 100 + Преміальний HD», «Безлім 300», «Безлім Промо», «Зручний XL», «Оптимальний XL», «Преміальний HD XL», «Безлім на півроку», «Безлім на півроку + роутер», «Безлім на рік», «Безлім на рік + роутер»1510
«Турбо», «Експерт», «100 Мегабіт», «Юніор», «Майстер», «Чемпіон світу», «Турбо +», «Швидкий», «Стандарт +», «Профі +», «5 Мегабіт», «10 Мегабіт», «Зручний +», «Швидкий +», «Безлім L», «Безлім 50», «Студент», «Зручний L», Оптимальний L »25
«Базовий +», «Безлім М», «Безлім 20», «Зручний М»35

Зверніть увагу! Послуга недоступна для користувачів послуги «Домашній інтернет Контракт».

  • Плата за підключення послуги знімається в день її підключення.
  • В перший місяць підключення послуги «Статична IP-адреса» абонентська плата знімається з дати підключення і тільки за ту кількість днів, що залишилася до кінця місяця.
  • Надалі абонентська плата стягується до 3-го числа кожного місяця в повному обсязі.
  • Якщо послуга «Домашній Інтернет» була тимчасово відключена на 1-е число, то при відновленні обслуговування протягом місяця абонентська плата за підключену послугу «Статична IP-адреса» буде знята за весь місяць в повному обсязі.
  • При зміні тарифного плану, абонентна плата за послугу «Статична IP-адреса» буде нараховуватися відповідно до умов нового тарифного плану.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

 Замовити послугу