Як отримати безлімітний інтернет у подарунок

Завітайте до одного з магазинів Київстар або до інтернет-магазину

Придбайте iPhone 8 або iPhone 8 Plus

Щомісяця протягом 3 місяців користуйтеся безлімітним інтернетом безкоштовно

Обирайте неймовірні iPhone 8 та iPhone 8 Plus

Купуючи смартфон, ви сплачуєте лише вартість пристрою, підключення інтернет-пакета відбувається безкоштовно. Усі подробиці стосовно вартості смартфонів та деталей пропозиції запитуйте у продавців магазинів Київстар.

Пропозиція діє в інтернет-магазині Київстар та в магазинах вашого міста:
Детальні умови
Хто може взяти участь у акції?
 

Придбати iPhone 8 або iPhone 8 Plus можуть усі охочі. Отримати в подарунок безлімітний інтернет на 3 місяці можуть лише абоненти Київстар. Якщо ви бажаєте приєднатися до мережі Київстар, підключіться до одного з нових тарифних планів Київстар та активуйте його згідно з умовами, що викладені на стартовому пакеті.

Строк дії акції – з 27.10.2017 по 30.11.2017 (з можливістю пролонгації). Акція діє на території визначених магазинів Київстар, а також в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua (ТОВ «Проторія», 01103, м. Київ, бульвар Дружби народів, 14–16).

На які моделі смартфонів діє акція?
 

Повний перелік акційних моделей: iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Наявність моделей, будь ласка, уточнюйте у продавців магазинів Київстар.

Як отримати 3 місяці безкоштовного користування безлімітним інтернетом?
 

Придбайте акційний смартфон iPhone 8 або iPhone 8 Plus в одному з магазинів Київстар у вашому місті або в інтернет-магазині Київстар. При купівлі смартфона, незалежно від його вартості, вам буде надано Інтернет-пакет обсягом 3000 МБ. Відповідний обсяг мегабайтів нараховуватиметься щомісяця протягом шести місяців з дня покупки.

Під твердженням «Безлім на Інтернет у подарунок» слід розуміти, що учасники акції отримують можливість протягом 90 днів від дня купівлі iPhone 8 або iPhone 8 Plus користуватися нетарифікованим доступом до мережі Інтернет за технологіями 2G (GPRS/EDGE) та 3G, які надаються за наявності 2G- або 3G-покриття відповідно.

Я не отримав безлімітний інтернет на 3 місяці. Що робити?
 

Будь ласка, зверніться до магазину, в якому ви придбали смартфон.