Як заощадити 2 останні платежі?

Придбайте будь-який смартфон у розстрочку на 20 платежів

Ви повинні бути абонентом Київстар за договором

Сплатіть 18 платежів та вчасно поповнюйте рахунок мобільного номера

Два останні платежі ми сплатимо замість вас

Пропозиція діє в магазинах вашого міста:
Повертаємо 20% на рахунок

Купуйте смартфони у магазинах Київстар або в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua та отримайте 20% від вартості смартфону на мобільний рахунок.

Детальніше
Фото з телефоном. Розстрочка 20 платежів
Детальні умови
Яку модель смартфона потрібно купити?
 

Акція чинна, хоч які смартфони ви купуєте в магазинах Київстар.

Хто може взяти участь у акції?
 

Взяти участь в акції можуть лише контрактні абоненти Київстар або абоненти, які перейдуть на обслуговування за договором після оформлення розстрочки.

Чому саме розстрочка на 20 платежів?
 

Така розстрочка дозволить вам придбати майже будь-який смартфон, адже він стане набагато доступнішим. Під розстрочкою мається на увазі кредитний продукт від ПАТ «Альфа Банк Україна».

Як Київстар оплатить замість мене 2 останні платежі?
 

Щоб Київстар сплатив замість вас два останні платежі, у вас не повинно бути заборгованості та прострочених платежів перед банком за кредитом. Також протягом дії кредитного договору ви повинні залишатися абонентом Київстар, що обслуговується за договором, та вчасно поповнювати свій мобільний рахунок. У такому разі 19-й та 20-й платежі Київстар сплатить за вас – банку напряму. Рекомендуємо заздалегідь перевірити в банку, чи ви дотрималися всіх умов акції та чи буде Київстар сплачувати два останні платежі замість вас. Детальніше щодо розстрочки – за номером гарячої лінії Альфа Банку 0 800-50-70-20.

Як оформити розстрочку на 20 місяців?
 

Перш за все, завітайте в магазин Київстар із вказаного вище списку та придбайте смартфон, обравши варіант покупки «У розстрочку на 20 місяців від „Альфа Банк Україна“». Потім укладіть кредитну угоду, для чого вам неодмінно знадобляться паспорт, ідентифікаційний код, номер телефону роботодавця та інші персональні дані. Потім вам залишиться лише дочекатися дзвінка від банку та, в разі потреби, надати додаткову інформацію. Щойно ви підпишете кредитний договір у магазині, вам одразу потрібно буде сплатити перший платіж, який складатиме від 5% вартості смартфона.

Чи можу я оформити розстрочку на менший період або розстрочку від іншого банку?
 

Так, можете. Але зауважте, що акційна пропозиція діятиме лише за умови оформлення розстрочки на 20 платежів від Альфа Банку. Якщо ви оформите розстрочку на менший період чи скористаєтесь кредитом від іншого банку, за вас не буде сплачено 2 останні платежі за кредитом.

У яких випадках мені не буде оплачено 2 останні платежі?
 

Згідно з умовами акції 2 останні платежі не будуть оплачені тим учасникам акції, які будуть мати заборгованість або прострочені платежі за кредитом, та тим, що припинили користування своїм номером або стали абонентами передплаченого зв’язку.

Чи може отримати розстрочку на 20 місяців абонент передплаченого зв’язку?
 

Взяти участь в акції й отримати оплату двох останніх платежів можуть лише абоненти Київстар, що обслуговуються за договором. Тому одразу по оформленні розстрочки необхідно здійснити міграцію для обслуговування за договором.

Повні умови акції