Kyivstar Go TV

Встановіть додаток та відкрийте для себе доступ до великої бібліотеки фільмів, світових кіно-прем’єр та ТВ-каналів.

Переваги «Kyivstar Go TV»

  • Понад 170 ТВ-каналів та 7000 фільмів і серіалів доступні для перегляду.

  • Обирайте фільми та сплачуйте за них з мобільного рахунку через опцію разового замовлення (незалежно від того, чи підключений у вас один з трьох пакетів, чи ні).

  • Доступ до таких каналів: MTV, BBC, Discovery, Animal Planet, Net Geo Wild, National Geographic, Eurosport 1 та Eurosport 2, Sony, Fox.

  • Відтворення контенту в SD або HD якості.

  • «Kyivstar Go TV Light» безкоштовно в деяких тарифних планах.

Як підключити?

Завантажуйте безкоштовний додаток «Kyivstar Go TV» на свій смартфон.

Також, доступна веб-версія «Kyivstar Go TV» за адресою − kv.st/gotvweb.

Підключення

Відключення

Перевірка статусу

Light − автоматично, при переході/підключенні тарифного плану з таблиці нижче:

Premium *560*1#

Ultra *560*4#

Light − автоматично, при зміні тарифного плану на той, який не входить до таблиці нижче:

Premium *560*2#

Ultra *560*5#

Premium *560*3#

Ultra *560*6#

Також підключити/відключити/дізнатись статус послуг ви можете за безкоштовним номером 477*560 або у системі Мій Київстар.

Візьміть улюблений фільм або серіал з собою

Обирайте контент та сплачуйте з мобільного рахунку, за допомогою опції разової купівлі. Створіть свою кіно-колекцію яка буде завжди з вами!

Зверніть увагу: якщо один з трьох пакетів не підключено, то трафік за перегляд/завантаження фільмів та серіалів, придбаних за допомогою опції разової купівлі, буде тарифікуватись в рамках умов вашого тарифного плану.

Обирайте один з трьох пакетів

 

Kyivstar Go TV Light

Kyivstar Go TV Premium

Kyivstar Go TV Ultra

Кількість ТВ-каналів

50+

100+
Ексклюзивні канали: TV1000, Euronews та Sport 1

170+

Ексклюзивні канали: MTV, BBC, Discovery, Animal Planet, Nat Geo Wild, National Geographic, Eurosport 1 та Eurosport 2, Sony та Fox

Ціна

Безкоштовно в наступних тарифах: Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Premium, Київстар 4G Business (фізичні особи), Київстар 4G Business VIP (фізичні особи), Безлім соцмережі, Безлім відео, Максимальний безлім, Безлім соцмережі+, Безлім відео+, Максимальний безлім+, Безлім, Безлім Extra, Безлім+, Безлім Extra+, Безлім Ultra, Безлім Silver, Безлім Silver+, Безлім Gold, Безлім Platinum. Київстар все разом. Плюс, Київстар все разом. Смарт, Київстар все разом. Екстра, Київстар все разом. Плюс. Регіон, Київстар все разом. Смарт. Регіон, Київстар все разом. Екстра. Регіон.

2 грн/день (7 днів пробний період)

6 грн/день

Додаткова інформація

  • Сервіс доступний усім абонентам передплаченого та контрактного зв’язку. Корпоративним та бізнес-абонентам сервіс не надається.

  • Для абонентів, які обрали послугу «Отримати пароль до ТВ» при підключенні тарифу «Київстар все разом» — пакет «Kyivstar Go TV Light» недоступний.