MyBook

Як це працює?

За підпискою ви отримаєте доступ до більш ніж 60 000 книжок. Читайте де завгодно, збирайте власну бібліотеку, вивчайте редакційні добірки та користуйтесь іншими функціями через додаток MyBook для смартфонів і планшетів на базі ОС Android та iOS або на сайті MyBook.

 
Підключення
 
Перевірка статусу
 
Відключення
 

Запити безкоштовні.

Також завантажуйте безкоштовний додаток MyBook на свій смартфон

Зверніть увагу! При авторизації через e-mail чи соціальні мережі, без прив'язки номеру Київстар, послуга не буде надаватись.

Як підключити послугу?

  1. Відправте безкоштовний запит *304*1#
  2. Отримайте у відповідь SMS-повідомлення з підтвердженням активації та посиланням на завантаження додатка.
  3. Авторизуйтесь у додатку MyBook або на сайті http://mybook.io/

Зверніть увагу! Якщо ви авторизуєтесь у сервісі лише через e-mail чи соціальні мережі, без прив'язки номера Київстар, послуга не буде надаватись.

Скільки коштує послуга?

  • При першому підключенні послуги плата за користування нею впродовж перших 7 днів не справляється. На 7-й день ви автоматично отримаєте SMS-повідомлення з нагадуванням про умови користування.
  • Починаючи з 8-го дня, щоденно справлятиметься абонентна плата – 2,00 грн на день з урахуванням ПДВ та збору у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Через додаток навіть без підписки доступні безкоштовні книжки. Також ви отримує нетарифікований інтернет-трафік для користування додатком MyBook та сайтом http://mybook.io/

Абонентна плата нараховується з першого дня підключення послуги. Тарифи наведені з урахуванням ПДВ та збору у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.