Як це працює?

За підпискою ви отримаєте доступ до більш ніж 60 000 книжок. Читайте де завгодно, збирайте власну бібліотеку, вивчайте редакційні добірки та користуйтесь іншими функціями через додаток MyBook для смартфонів і планшетів на базі ОС Android та iOS або на сайті MyBook.

 
Підключення
 
Перевірка статусу
 
Відключення
 

Запити безкоштовні.

Також завантажуйте безкоштовний додаток MyBook на свій смартфон

Зверніть увагу! При авторизації через e-mail чи соціальні мережі, без прив'язки номеру Київстар, послуга не буде надаватись.

Як підключити послугу?

  1. Відправте безкоштовний запит *304*1#
  2. Отримайте у відповідь SMS-повідомлення з підтвердженням активації та посиланням на завантаження додатка.
  3. Авторизуйтесь у додатку MyBook або на сайті http://mybook.io/

Зверніть увагу! Якщо ви авторизуєтесь у сервісі лише через e-mail чи соціальні мережі, без прив'язки номера Київстар, послуга не буде надаватись.

Скільки коштує послуга?

  • При першому підключенні послуги плата за користування нею впродовж перших 7 днів не справляється. На 7-й день ви автоматично отримаєте SMS-повідомлення з нагадуванням про умови користування.
  • Починаючи з 8-го дня, щоденно справлятиметься абонентна плата – 2,00 грн на день з урахуванням ПДВ та збору у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Через додаток навіть без підписки доступні безкоштовні книжки. Також ви отримує нетарифікований інтернет-трафік для користування додатком MyBook та сайтом http://mybook.io/

Абонентна плата нараховується з першого дня підключення послуги. Тарифи наведені з урахуванням ПДВ та збору у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.