516 – Мобільне паркування

«Мобільне паркування» — це новий інноваційний проект, який дозволяє водіям здійснювати розрахунки за послуги паркування автомобілів за допомогою мобільного телефону. Все що Вам необхідно зробити — купити скретч — картку, поповнити свій паркувальний рахунок та здійснювати паркування.

Відкриття (поповнення) паркувального рахунку

1. Придбайте спеціальну скретч-картку, яку розповсюджує КП «Київтранспарксервіс» в мережах кіосків «Союздрук», «Преса», «ТМ Варіант», пунктів «Бест кард сервіс», АЗС «Лукойл-Україна», «КЛО».

2. Зітріть на скретч-картці захисне покриття, під яким ви знайдете код поповнення.

3. Відправте код поповнення (без пропусків, дефісів або інших спеціальних символів) на номер 516.

4. Незабаром Ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому буде вказана сума поповнення рахунку.

Початок паркування

1. Відправте на номер 516 SMS-повідомлення, що містить номер паркувального майданчика та державний номер автомобіля (номер паркувального майданчика вказаний на дорожніх знаках, що визначають зону паркування).

* Перевірте, щоб у державному номері автомобіля не було жодних пропусків.

Приклад: A9999 AA1111AA

** Якщо Ви попередній раз паркували цей самий автомобіль за допомогою того ж мобільного телефону, Вам необхідно відправити лише номер майданчика.

Приклад:А9999.

*** Якщо Ви попередній раз паркували цей самий автомобіль на цьому самому майданчику, Вам необхідно відправити лише літеру «Р».

2. Незабаром Ви отримаєте SMS-повідомлення з підтвердженням того, що паркування Вашого автомобіля з номером AA1111AA розпочато на майданчику A9999. При цьому буде вказаний термін можливого паркування у відповідності до кількості грошей на паркувальному рахунку.

Завершення паркування

Щоб завершити паркування, відправте SMS-повідомлення з літерою «С» або зателефонуйте на номер 516!

У відповідь на дзвінок Ви почуєте коротке повідомлення, що Ваше паркування завершено, а також отримаєте SMS-повідомлення з інформацією про вартість сеансу паркування.

Вартість дзвінка становить 0,33 грн. Вартість SMS-повідомлення — 0,33 грн. Тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті www.516.com.ua або за телефоном (044) 362 44 77.