Kyivstar Reality

Інноваційний додаток, який подарує вам яскраві враження та емоції. З технологією доповненої реальності статичне зображення оживає. І це відбувається в режимі реального часу, просто на екрані вашого смартфона.

Як це працює?

Технологія під назвою «доповнена реальність» полягає у візуальному збагаченні фізичного світу цифровими об’єктами. Зображення змінюється безпосередньо на екрані смартфона, планшета у режимі реального часу. Технологічний секрет такий: камера вашого пристрою чи інтерфейс типу Bluetooth розпізнає об’єкти та мітки на них і доповнює ці об’єкти спеціальними елементами, завдяки яким картинка оживає.

Завдяки додатку Kyivstar Reality ви просто зчитуєте мітку з білборда Київстар, і ваш смартфон перетворюється на провідник у світ доповненої реальності! Статичне зображення відразу оживе у вас перед очима, перетворюючи друковану рекламу Київстар у реалістичне захопливе відео.

Зверніть увагу. Додаток працює лише з рекламними матеріалами Київстар, що оснащені функцією перегляду доповненої реальності. Про це свідчитиме така іконка:

Як користуватися?

 1. Завантажте безкоштовний мобільний додаток для iOS чи Android.

 2. Увійдіть у додаток та наведіть камеру на білборд з рекламою Київстар.
 3. Насолоджуйтеся побаченим у світі доповненої реальності.

У разі виникнення труднощів з роботою додатка переконайтеся, що:

 • В телефоні вдосталь операційної пам’яті.
 • Всі додатки, якими не користуєтесь, закриті – це значно прискорить роботу пристрою.

Відкривайте еру великих можливостей разом з 4G від Київстар!

Завантажуйте додаток «Kyivstar Reality» та виконуйте завдання, щоб отримати пакет унікальних стікерів для месенджерів або 1000 нетарифікованих МБ для свого номера Київстар.

Правила та умови проведення активності:

 • Учасники активності: абоненти передплаченого зв’язку та контрактні абоненти.
 • Для участі в цій активності абонентові Київстар необхідно завантажити з App Store чи Google Play застосунок «Kyivstar Reality» та встановити його на мобільний телефон.
 • У застосунку потрібно виконати завдання за допомогою режиму додаткової реальності, а після цього – обрати заохочення.
 • Кожен, хто виконає завдання, може обрати собі заохочення: «Стікер пак» або 1000 нетарифікованих МБ для доступу до мобільного інтернету.
 • 1000 нетарифікованих МБ надаються учаснику активності протягом 9 днів з моменту виконання завдання та доступні впродовж наступних 30 днів.
 • 1000 нетарифікованих МБ можна отримати на один номер лише один раз.
 • Якщо ви підключилися до тарифного плану, що включає безлімітний пакет мегабайтів, ви можете отримати лише одне заохочення – «Стікер пак».
 • Заохочення «Стікер пак» для месенджерів надається відразу після виконання завдання.
 • У світі інноваційних технологій майбутнє завжди поряд – разом із Київстар.