Відео Клуб

Приєднуйтесь до послуги «Відео Клуб» та дивіться та завантажуйте відео на будь який смак.

Нова послуга «Відео Клуб» (http://m.video.kyivstar.ua) — контент-послуга Київстар, доступна з мобільних терміналів абонентам передплаченого зв'язку «Київстар», а також контрактним абонентам «Київстар».

Умови користування контент-послугою «Відео Клуб»

Відео Клуб – контент-послуга Київстар, доступна з мобільних терміналів абонентам передплаченого зв'язку «Київстар», а також контрактним абонентам «Київстар».

Щоб активувати послугу, достатньо відправити будь-яке текстове повідомлення на номер 3300, крім команди зазначеної нижче.

Щоб відключитися від послуги, достатньо відправити текстове повідомлення зі словом «Стоп» / «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 3300.

Плата за відправку та отримання повідомлень на номер 3300 не стягується.

Абонентам, які вперше активували контент-послугу «Відео Клуб» у встановленому вище порядку, послуга надається безкоштовно протягом тижня: безкоштовні як відеоконтент, так і трафік*.

Після закінчення безкоштовного періоду (тиждень з моменту активації), послуга стає платною – 3 грн на тиждень або 0,43 грн на день. Плата стягується шляхом списання визначеної суми з особового рахунку абонента.

Каталог відео оновлюється щосереди

Приємного перегляду!

Обмеження

Увага! Абоненти, які користуються мобільним доступом до мережі Інтернет за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, сплачують вартість інтернет-трафіку згідно з чинними тарифами на послуги «Мобільний Інтернет XL» та «Інтернет 3G». Абоненти, які користуються браузерами Opera Mini та Opera Mobile сплачують вартість інтернет-трафіку згідно обраної цими абонентами тарифної моделі.

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Умови користування контент-послугою «Відео Дня»

Контент-послуга «Відео Дня» – це окремий рекламний продукт, що входить до складу послуги «Відео Клуб» з безкоштовним відеоконтентом, що знаходиться за адресою http://m.video.kyivstar.ua і оновлюється щодня!

Послуга надається безкоштовно: безкоштовні як відеоконтент, так і трафік*.

Щоб відключити інформування про послугу, достатньо відправити текстове повідомлення зі словом «Стоп»/ «Stop» (регістр літер не важливий) на номер 3300.

При підключенні послуги Відео Клуб (будь-яке текстове повідомлення на номер 3300, крім команди зазначеної вище) плата за користування нею справляється згідно з умовами послуги Відео Клуб

Увага!

* Абоненти, які заходять на http://m.video.kyivstar.ua за допомогою точок доступу xl.kyivstar.net та 3g.kyivstar.net, а також використовують браузер Opera Mini для доступу за допомогою будь-якої точки доступу, сплачують вартість GPRS-трафіку згідно з чинними тарифами.