Вигідні дзвінки в Північну Корею з України

Вартість пакета хвилин (грн)
Вартість хвилини розмови (грн)
Кількість хвилин у пакеті (хв)
Вартість хвилини понад пакета (грн)
Північна Корея Код: +850
-
60,00
-
-
Протягом дня надається можливість використати максимум 50 пакетів по 20 або 50 хвилин, залежно від країни, вартістю 20 грн кожен.
Вартість пакета хвилин (грн)
Вартість хвилини розмови (грн)
Кількість хвилин у пакеті (хв)
Північна Корея Код: +850
-
60,00
-
{{{ countryDescription }}}

Як зателефонувати в Північну Корею

Підтримувати зв'язок з друзями та близькими з різних куточків світу тепер легко! Якщо хочете зателефонувати жителю Північної Кореї, використовуйте міжнародний зв'язок від Київстар. Для цього набирайте комбінацію:

+ код країни 850, код міста або мобільного оператора, номер телефону.

Вартість пакета хвилин уточнюйте на сайті. Також рекомендуємо підключити послугу «Міжнародні дзвінки Преміум», щоб користуватися поліпшеною якістю зв'язку. Замовити її можна кількома способами:

 • за допомогою запиту *566*1#;
 • за номером 222;
 • в особистому кабінеті «Мій Київстар».

Прості кроки

Щоб подзвонити абоненту, вам потрібно набрати:

+ код країни код міста/мережі номер телефону

Наприклад, якщо ви хочете зателефонувати в Північну Корею абоненту з Пхеньяна, який має номер 1234567, необхідно набирати:

+ 850 2 1234567, де + (міжнародний код) 850 (код країни) 2 (код міста) 1234567 (номер телефону).

Корейська Народно-демократична Республіка, КНДР, Північна Корея — держава в східній Азії в північній частині Корейського півострова.
Північна Корея утворена в 1948 на території радянської зони присутності, як соціалістичну державу з офіційною ідеологією «Чучхе». Одна з найбільш мілітаризованих і закритих від зовнішнього світу держав. Влада належить Трудовій партії Кореї на чолі з Ким Чен Іном.
Межі:
з Китаєм на півночі, з Росією на північному сході. На півдні межує з Республікою Корея і відділяється від неї демілітаризованою зоною. Із заходу омивається водами Жовтого моря, зі сходу — Японським морем.
Столиця: Пхеньян.
Найбільші міста: Пхеньян, Хеджу
Клімат:
Помірний і порівняно суворий. Сезонні відмінності виявляються дуже різко. Взимку проникаюче сюди холодне континентальне повітря з гірських районів азіатського материка приносить суху, ясну і холодну погоду з температурами від -6 С до -14 С і нижче. Влітку погода визначається циркуляцією океанічних повітряних мас, що приносять рясну вологу, переважаюча середня температура +18–22 С. Осадків випадає до 1500–2000 мм. в рік. Кращі місяці для відвідин Північної Кореї: травень-червень і вересень-жовтень.
Час:
Gmt+9:00
Валюта:
північнокорейська вона
Зв'язок:
+850
Мова:
корейська

Міжнародні дзвінки Преміум
100 грн/міс
Нова послуга компанії. Маршрутизацію дзвінків здійснюють партнери, які можуть гарантувати високу якість з'єднання, а також коректне відображення номера абонента.

Вартість підключення пакета – 0,00 грн.

Абонплата – 100 грн/міс.

Як підключити – за допомогою USSD-запиту *938*1#, за номером 222 або в системі «Мій Київстар».

Хто може підключити – пакет «Міжнародні дзвінки Преміум» можуть підключити всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар.

Відключення пакета – за допомогою запиту *938*0#, за номером 222 або в системі «Мій Київстар»

Більше про керування послугою на цій сторінці.

Міжнародні дзвінки Преміум
100 грн/міс
Нова послуга компанії. Маршрутизацію дзвінків здійснюють партнери, які можуть гарантувати високу якість з'єднання, а також коректне відображення номера абонента.

Вартість підключення пакета – 0,00 грн.

Абонплата – 100 грн/міс.

Як підключити – за допомогою USSD-запиту *566*1#, за номером 222 або в системі «Мій Київстар».

Хто може підключити – пакет «Міжнародні дзвінки Преміум» можуть підключити всі контрактні абоненти Київстар.

Відключення пакета – за допомогою запиту *566*0#, за номером 222 або в системі «Мій Київстар»

Більше про керування послугою на цій сторінці.

Більше про дзвінки за кордон
 • Як підключити послугу «Міжнародні дзвінки»?

  Послуга надається автоматично кожному абоненту Київстар, підключати її додатково не потрібно.

 • Як тарифікуються дзвінки за умовами пакетів?

  Для 1-ї та 2-ї тарифних зон плата знімається одразу за весь пакет в першу секунду дзвінка за кордон. Після цього нараховуються нетарифіковані хвилини. Обсяг пакета залежить від країни, до якої телефонуєте.

  • 20 хв для 1-ї тарифної зони: Ватикан, Німеччина, Грузія (тільки номери Beeline), Ізраїль, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Канари, Польща, Росія, США, Узбекистан, Франція, Чехія.
  • 5 хвилин для 2-ї тарифної зони: Велика Британія, Угорщина, В'єтнам, Греція, Данія, Індія, Ірландія, Ісландія, Кіпр, Китай (КНР), Ліхтенштейн, Молдова, Норвегія, Португалія (включаючи о. Мадейра), Румунія, Словаччина, Швейцарія, Швеція.

  Термін дії пакетних хвилин ― до 23:59:59 того календарного дня, в який вони були нараховані. Невикористані хвилини анулюються.

 • Скільки пакетів хвилин можна отримати на добу?

  Залежно від країни, до якої телефонуєте, можна отримати максимум 50 пакетів на добу по 20 хв або 5 хв. Якщо використаєте перший пакет і продовжите телефонувати, наступний пакет хвилин буде надано автоматично й одразу зніметься плата за нього.

  Якщо всі надані пакети використаєте до кінця доби, надалі хвилина розмови коштуватиме 5 грн.

 • Чи для всіх абонентів діють вказані тарифи?

  Так, тарифи діють за стандартом для всіх абонентів передплаченого та контрактного зв’язку, якщо на номер не підключено інші послуги/пакети для дзвінків за кордон.

  Міжнародні дзвінки за певними напрямками тарифікуються відповідно до тарифного плану для користувачів таких тарифів:

  • Якщо ви абонент передплаченого зв’язку: Безлім Соцмережі, Безлім Месенджери, Безлім Відео, Максимальний Безлім 2019, Максимальний Безлім 300, Максимальний Безлім 400, Максимальний Безлім 500, Професіонал, Світ на зв’язку, Спілкування без меж, Розваги без меж, Відео без меж, Максимальний Безлім, Дайте Ще!, Смачний Безлім.
  • Якщо ви контрактний абонент: Smart, Київстар Сім’я, Smart, Smart+, Smart Max, Smart Business, Smart Business+, Простий, Smart Premium, Київстар Сім’я 2018, Київстар 4G, Київстар 4G Extra, Київстар 4G Ultra, Київстар 4G Business, Київстар 4G Simple+, Київстар 4G Business Premium, Київстар 4G Business VIP.

  Плата за з'єднання при здійсненні вихідного міжнародного дзвінка – 0 грн.

  Плата за пакет нетарифікованих хвилин знімається в першу секунду вихідного дзвінка. Вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеної вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови.

 • Як тарифікуються дзвінки за кордон для абонентів передплаченого зв’язку, якщо на рахунку недостатньо коштів

  Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для сплати за пакет хвилин, тарифікація дзвінків буде здійснюватися за кожну хвилину розмови. Вартість хвилини — 5 грн.

  • тарифікація з платою за кожну хвилину вмикається автоматично (дзвінок при цьому не переривається);
  • про активацію вам буде надіслано SMS-повідомлення;
  • тариф діє до кінця доби (до 23:59:59 за київським часом);
  • вартість першої секунди кожної хвилини розмови дорівнює зазначеній вартості хвилини. Вартість всіх наступних секунд зазначеної хвилини в межах розмови включена до вартості такої першої секунди розмови;
  • якщо коштів не вистачає як для оплати за пакет, так і для оплати за хвилину, послуги не надаються, а після поповнення рахунку в першу чергу діє плата за пакет;
  • якщо ви телефонували у країни 1-ї тарифної зони, оплачуючи кожну хвилину, а потім поповнили рахунок та зателефонували на номер із 2-ї тарифної зони, то для країн 2-ї тарифної зони буде діяти плата за пакет. При цьому для країн 1-ї тарифної зони до кінця доби буде діяти плата за хвилину.
 • Чи існують номери, на які не поширюється послуга?

  Тариф не поширюється при дзвінках на такі номерні ємності:

  Австрія, Албанія, Алжир, Вірменія, Барбадос, Бельгія, Бенін, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Буркіна-Фасо, Великобританія, Німеччина, Греція, Джімбуті, Естонія, Замбія, Зімбабве, Італія, Кіпр, Кот-д'Івуар, Латвія, Ліберія, Литва, Македонія, Малі, Марокко, Монако, Нігер, Палестина, Польща, Росія, Румунія, Сан Марино, Сербія, Сомалі, Сьєрра-Леоне, Туніс, Таджикистан, Франція, Чад, Чорногорія, Швейцарія та Ямайка.

  Детальніше за посиланням.

  Вартість дзвінків на вказані напрямки становитиме 20 грн/хв.

  Будь ласка, зверніть увагу. Для користувачів тарифів «Безлім Соцмережі», «Безлім Месенджери», «Безлім Відео», «Максимальний безлім 2019», «Максимальний безлім 300», «Максимальний безлім 400», «Максимальний безлім 500» і пакета «Дзвони як вдома» при дзвінках на зазначені номерні ємності Італії, Польщі та Росії діє тариф згідно умов тарифного плану або послуги.

 • Як заощадити на міжнародних дзвінках?

  Щоб заощадити на міжнародних дзвінках, підключайте пакети хвилин для дзвінків за кордон – «Світ на зв’язку».

 • Скільки коштує відправити SMS з України за кордон?

  Вартість SMS-повідомлень на номери закордонних операторів залежить від умов вашого тарифного плану.

 • Скільки коштують дзвінки на супутниковий зв'язок?

  Для супутникових операторів і операторів, які надають телекомунікаційні послуги в роумінгу на морському та авіаційному транспорті, незалежно від мережі перебування, діє єдиний тариф:

   

  • вихідні дзвінки – 100,00 грн/хв;
  • SMS – 15,00 грн за повідомлення.
Згорнути