close
Обрати: регіон район

Дзвінки в Північну Корею

Країна Ціна грн/хв Підключити
Північна Корея Код: +850 - 35,00 Мій Київстар
Послуга Улюблені країни
Стандартнi тарифи
 
Обирайте до 3 країн
та замовляйте послугу
Вартість з’єднання – 2 грн
Підключення однієї країни – 5,00 грн.
Без абонплати!

Як дзвонити в Північну Корею

Прості кроки

Щоб подзвонити абоненту, вам потрібно набрати:

+ код країни код міста/мережі номер телефону

Наприклад, якщо ви хочете зателефонувати в Північну Корею абоненту з Пхеньяна, який має номер 1234567, необхідно набирати:

+ 850 2 1234567, де + (міжнародний код) 850 (код країни) 2 (код міста) 1234567 (номер телефону).

Корейська Народно-демократична Республіка, КНДР, Північна Корея — держава в східній Азії в північній частині Корейського півострова.
Північна Корея утворена в 1948 на території радянської зони присутності, як соціалістичну державу з офіційною ідеологією «Чучхе». Одна з найбільш мілітаризованих і закритих від зовнішнього світу держав. Влада належить Трудовій партії Кореї на чолі з Ким Чен Іном.
Межі:
з Китаєм на півночі, з Росією на північному сході. На півдні межує з Республікою Корея і відділяється від неї демілітаризованою зоною. Із заходу омивається водами Жовтого моря, зі сходу — Японським морем.
Столиця: Пхеньян.
Найбільші міста: Пхеньян, Хеджу
Клімат:
Помірний і порівняно суворий. Сезонні відмінності виявляються дуже різко. Взимку проникаюче сюди холодне континентальне повітря з гірських районів азіатського материка приносить суху, ясну і холодну погоду з температурами від -6 С до -14 С і нижче. Влітку погода визначається циркуляцією океанічних повітряних мас, що приносять рясну вологу, переважаюча середня температура +18–22 С. Осадків випадає до 1500–2000 мм. в рік. Кращі місяці для відвідин Північної Кореї: травень-червень і вересень-жовтень.
Час:
Gmt+9:00
Валюта:
північнокорейська вона
Зв'язок:
+850
Мова:
корейська

Бізнесу