м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   3G-мережа Київстар — одна з найкращих за якістю в рейтингу Ericsson

   31.05.2016

   За результатами дослідження Ericsson WCDMA Radio Network Report, у 1 кварталі 2016 року мережа 3G Київстар показала одні з кращих результатів у Європі та світі.

   У 1 кварталі 2016 року експерти Ericsson здійснили виміри якісних параметрів понад 130 мереж 3G у різних країнах світу. Київстар разом із багатьма телеком-операторами, які використовують у роботі обладнання даного виробника, щокварталу бере участь у таких дослідженнях. За результатами 1 кварталу 2016 року, 3G-мережа Київстар знову показала один із кращих результатів якості в Європі та світі.

   Деякі показники продуктивності та якості мережі 3G Київстар

   Показники продуктивності та якості 3G-мережі Київстар

   Середній показник у години найбільшого навантаження в 4 кварталі 2015 р.

   Київстар

   Європа

   Світ

   Імовірність успішної установки голосового з’єднання (Speech Call Accessibility), %

   99,62

   99,35

   98,95

   Імовірність успішної установки з’єднання швидкісної передачі даних (PS HS Connection Accessibility), %

   99,51

   98,52

   97,39

   Імовірність обриву голосового з’єднання (Speech Call Connection Drop), %

   0,24

   0,44

   0,59

   «Мережа 3G Київстар одна з найбільш „юних“ у світі, але за якісними параметрами перевершує європейські та загальносвітові стандарти. У порівнянні з минулим кварталом наші результати навіть покращилися. Фокус на іноваціях, постійні інвестиції у розвиток мережі дають нам можливість відповідати вимогам наших клієнтів і щокварталу нарощувати обсяги трафіку без шкоди для якості», — говорить Василь Пантов, директор з технологічної стратегії та управління якістю Київстар.

   Так, в 1 кв.2016 року трафік мобільної передачі даних в мережі Київтар досяг 7,5 тис терабайтів, на 74% більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. При цьому 55% трафику генерують абоненти мережі 3G.

   Експерти Ericsson щокварталу здійснюють заміри параметрів якості понад 130 мереж 3G, побудованих із використанням обладнання цього постачальника. У процесі технічних досліджень параметри мережі 3G Київстар порівнюються з середніми значеннями показників якості, які демонструють мережі 3G в Європі та світі. Заміри здійснюються в «години пік», коли телеком-мережі відчувають найбільше навантаження. Завдяки такому дослідженню можна отримати об’єктивні дані про стан 3G-мереж у різних країнах, а також їхні потенційні можливості.

   На сьогоднішній день мережа 3G Київстар працює в 854 населених пунктах у 18 областях України. Ще в 150 населених пунктах проводяться тестові випробування нової технології зв’язку.