м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   3G у Краматорську – для всіх абонентів Київстар

   20.10.2016
   Національний телеком-оператор запустив у комерційну експлуатацію мережу 3G в адміністративному центрі Донецької області – місті Краматорськ. Нові технології зв'язку також стали доступні в прилеглих селищах: Олександрівка, Дмитрівка, Красноторка, Малотаранівка, Софіївка, Ясна Поляна, Шабельківка.

   Київстар забезпечив зв'язком 3G уже 18 населених пунктів у зоні АТО в Донецькій області. Як повідомляла компанія, 10 вересня 2016 року зв'язок 3G з'явився в місті Маріуполь і 9 довколишніх селищах. Найближчими днями широкосмуговий мобільний інтернет від національного телеком оператора з’явиться в місті Слов'янськ і його околицях – селищах Билбасівка, Новоселівка (Красноармійське), Селезнівка.

   «Київстар – перший і єдиний телеком оператор України, який почав надавати послуги 3G у зоні АТО. Розвиток інфраструктури на цій території вимагає великих технічних зусиль. Але ми продовжуємо будівництво 3G мереж, щоб забезпечити населенню цього регіону доступ до інноваційних технологій мобільного зв’язку, - коментує Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   Абонентам мобільного зв’язку Київстар у місті Краматорськ буде нараховано 3000 нетарифікованих мегабайтів, які можна використати протягом 30 днів. Також оператор запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів із необмеженим інтернет-трафіком для соцмереж, месенджерів і сервісів «Вільна музика» та «Відео на ходу».

   Запуску 3G у Краматорську передувала робота з модернізації мережі. Нове обладнання, яке встановив Київстар, підтримує різні стандарти зв'язку, в тому числі 4G/LTE. Крім того, з 10 жовтня 2016 року телеком-оператор здійснив у Краматорську низку тестів 3G, під час яких використання мобільного дата-трафіку в місті збільшилось майже в чотири рази.

   Київстар інвестує в розвиток нових технологій в Україні, щоб якомога більше абонентів відчуло всі переваги якісного спілкування у найбільшій мобільній мережі. За 2015-й і перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 4,5 млрд грн. На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет 3G Київстар доступний для 22 млн жителів України в більш ніж 3317 населених пунктах.

   Також нагадаємо, що з початку 2016 року компанія сплатила до держбюджету 1,933 млрд грн податків і зборів. Згідно з рейтингом, складеним Державною фіскальною службою, Київстар входить у ТОП-20 найбільших платників податків і утримує лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв'язку.

   Київстар майже 19 років працює на телеком-ринку України і за свою історію створив тисячі робочих місць, забезпечив понад 46 млрд грн надходжень до держбюджету у вигляді податків і обов'язкових платежів та майже 32 млрд грн інвестицій у розвиток телеком-інфраструктури. Компанія щорічно реалізує суспільно-значущі та благодійні програми.