м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   3G у Лисичанську та Сєвєродонецьку

   23.11.2016
   Національний телеком-оператор продовжує впроваджувати технології 3G у «прифронтових» містах. Нарівні з Маріуполем, Краматорськом та Слов'янськом послуги нового покоління зв’язку тепер доступні в Лисичанську та Сєвєродонецьку на Луганщині. Також зв’язок 3G налаштований у наступних 6 населених пунктах області: Рубіжне, Біла Гора, Синецький, Павлоград, Метьолкіне, Лісна Дача. В усіх містах установлене новітнє обладнання, яке підтримує різні стандарти зв’язку, в тому числі 4G/LTE.

   «3G-інтернет Київстар доступний у 30 населених пунктах в зоні АТО. Ми – перший і досі єдиний оператор, який надає послуги нового покоління зв'язку в цьому регіоні. Будівництво нових мереж у зоні проведення АТО вимагає чимало зусиль, але ми хочемо, щоб наші абоненти в Донецькій і Луганській області, як і жителі всієї України, отримували доступ до швидкісного мобільного інтернету», – коментує Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   За традицією, в містах, де запускається зв'язок 3G, Київстар надає абонентам нетарифіковані 3000 МБ трафіку. Скористатися подарунком клієнти можуть протягом 30 днів. Також оператор розробив тарифні плани з необмеженим інтернет-трафіком для соцмереж, месенджерів і сервісів «Вільна музика» та «Відео на ходу». Дані тарифи будуть зручні для активних користувачів смартфонів.

   На сьогодні високошвидкісний мобільний інтернет 3G Київстар доступний для 56% жителів України, в понад 4000 населених пунктів. Київстар інвестує у розвиток нових технологій в Україні, щоб якомога більше абонентів відчуло всі переваги якісного спілкування у найбільшій мобільній мережі. За 2015 рік і 3 квартали 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 5,4 млрд грн.