м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   3G-зв’язок Київстар незабаром у Кузнецовську та Носівці

   09.03.2016

   Національний телеком-оператор розпочав тестування новозбудованої мережі 3G у ряді населених пунктів Рівненської та Чернігівської областей.

   Київстар розпочав технічне тестування мережі 3G ще у 6 населених пунктах. Це місто Кузнецовськ із прилеглими селищами Собіщиці, Заболоття та Стара Рафалівка (Рівненська область) та місто Носівка (Чернігівська область).

   Під час проведення технічних тестів доступ до 3G-мережі в цих населених пунктах отримають 2% випадково обраних абонентів, яким надійде повідомлення з запрошенням приєднатися до тестування. Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з їхніми поточними тарифними планами. Після завершення робіт із налаштування 3G-мережі та тестових випробувань усі абоненти в цих населених пунктах отримають доступ до послуг мобільної передачі даних на швидкості до 42 Мбіт/с, яку надає надсучасна технологія HSPA+.

   Наразі 3G-мережа Київстар уже охоплює понад 540 населених пунктів у 18 областях України.

   Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без заміни SIM-карти та будь-яких спеціальних налаштувань. Головне, щоб телефон підтримував цю технологію. Тарифи на швидкісний мобільний інтернет залишаються таким ж, як і на інтернет за технологією EDGE. Також абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів, які спеціально орієнтовані на користувачів сучасного швидкісного інтернету. За бажанням абоненти архівних тарифних планів можуть переключитися на нові комерційні пропозиції або користуватися послугами мережі 3G на умовах їхнього поточного тарифного плану. Крім того, за необхідності абоненти можуть додатково підключати інтернет-пакети обсягом від 250 до 7000 мегабайтів. У низці нових тарифних планів Київстар абоненти отримують додаткову перевагу — необмежений доступ до соціальних мереж.