м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   41% міжнародних дзвінків корпоративні абоненти Київстар приймають з Європи

   13.05.2016
   За даними лідера телекомунікаційного ринку – Київстар – майже половина корпоративних абонентів приймає дзвінки з ЄС. Найпопулярніші країни – Італія, Польща і Німеччина.

   Європа – перший за популярністю напрямок голосового трафіку бізнес-клієнтів Київстар. За вихідними дзвінками лідирує Росія. У цю країну йде 35% «голосу». На другому місці Польща, за нею Німеччина, Італія і Білорусь. Вихідний голосовий трафік в Європу поступово зростає. «Це свідчить про посилення бізнес-зв'язків між Україною і Заходом. Багато компаній за останні кілька років переорієнтували експорт на цей напрямок», – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   Звернувши увагу на цю тенденцію, фахівці лідера телеком-ринку знизили ціни на дзвінки в низку країн. Наприклад, в Італію можна дзвонити всього за 0,8 грн за хвилину. Такі ж ціни діють у Польщі. У Німеччину, ще одну популярну країну для бізнес-клієнтів компанії, ціни знизили на третину – до 1 грн за хвилину. Для Росії також діє спеціальна пропозиція – 1,5 грн за хвилину, а дзвінки на номери оператора Beeline – по 0,5 грн. Ще для двох країн – США і Китаю – вартість дзвінків 0,5 грн/хв.

   Більшість бізнес-клієнтів Київстар, які телефонують за кордон і приймають дзвінки від закордонних партнерів, користуються послугою «Улюблені країни для бізнесу». 66% вихідного міжнародного трафіку йде саме через цей сервіс.

   Корпоративні клієнти використовують міжнародні дзвінки в однаковій мірі для вирішення робочих питань і для спілкування з родичами. Але якщо особисті розмови можна вести і з використанням месенджерів або таких сервісів, як Skype, то бізнес-переговори зазвичай ведуть по телефону. Київстар забезпечує якісний голосовий зв'язок, що критично важливо при вирішенні ділових питань.

   Для клієнтів, які вважають за краще вирішувати бізнес-питання при особистих зустрічах, Київстар знизив ціни на зв'язок у роумінгу. Наприклад, у другій зоні оператор у п'ять разів збільшив обсяг даних, залишивши попередній тариф – 60 грн. Тариф «Вільний роумінг для бізнесу» діє в 67 країнах по всьому світу, і це найбільша пропозиція для корпоративних клієнтів на українському ринку телекомунікацій.