м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   5 нових стартапів будуть запущені спільно з Київстар

   05.10.2017

   4 жовтня 2017 року відбувся фінал масштабного корпоративного Телеком-акселератора 2.0 Radar Tech за підтримки Київстар. Серед 11 фіналістів для інтеграції з найбільшим мобільним оператором України були обрані п'ять кращих.

   Стартапами, які отримали можливість комерційного запуску спільно з Київстар, стали:

    

   • mBill – сервіс прийому платежів для малого бізнесу і приватних підприємців, які працюють онлайн. Минулого місяця стартап спільно з Київстар вже запустив сервіс платежів в тестовому режимі.
   • WInfoSpot - стартап, який дозволяє бізнесу, використовуючи Wi-Fi, виводити на екрани смартфонів будь-яку корисну інформацію для клієнтів. На думку експертів B2B напрямки Київстар – це рішення буде цікаво широкому колу компаній як малого та середнього сегмента, так і великим корпораціям.
   • Simo AR – браузер доповненої реальності, який можна використовувати як інноваційний маркетинговий інструмент. Зараз додаток SIMO AR здатний відтворювати контент будь-якої складності, включаючи 3D.
   • HexWix – рекрутинговий сервіс для кіберспорту, який допоможе не тільки знайти гравців для комп'ютерних ігор, але і створити повноцінну кіберспортивного команду і взяти участь в професійному чемпіонаті.
   • UnexploredCity – платформа тематичних електронних екскурсій по містах України, стала переможцем в номінації «Соціальна ініціатива» і буде реалізовувати спільний проект з Київстар в рамках програми корпоративної соціальної відповідальності компанії.

    

   «Ми зробили все, щоб допомогти стартапам перетворити їх ідеї в готові продукти. Але це тільки початок шляху. Попереду нас чекає ще багато роботи, щоб запустити нові комерційно успішні рішення для абонентів Київстар», – прокоментував підсумки Телеком-акселератора президент Київстар Петро Чернишов.

   президент Київстар Петро Чернишов

   Гості та учасники фіналу Телеком-акселератора познайомилися з усіма резидентами та їх пропозиціями – віртуальною та доповненою реальністю, додатком для покупки одягу, як у героїв їх улюблених серіалів та ТВ-програм; дізналися, як управляти своїм будинком або квартирою з мобільного телефону та багато інших.

   «Завдяки Телеком-акселератору наші команди отримують навчання, необхідні знання, навички, досвід і, найголовніше, – потенційний контракт з найбільшим гравцем на телеком-ринку Східної Європи і можливість працювати з 26 млн абонентів. Для будь-якого стартапу такі умови – великий імпульс для зростання. На старті у нас було 186 заявок, 34 потрапили до півфіналу та 11 – у фіналі. З них ми з Київстар відібрали 5 найперспективніших проектів, що, на мою думку, відмінний результат», – відзначив глава правління Radar Tech Максим Бахматов.

   Всі переможці 2016 року запустили спільні проекти з Київстар. Серед них, сервіс автоматизованих push-повідомлень Gravitec.net для бізнес-клієнтів, хмарна програма лояльності InCust, яка замінює сотні карток різних сервісів та магазинів за допомогою звичайного смартфона. Ще в минулому році Київстар запустив віртуальний тур по Україні в форматі 360° з Virbox і навчальні ігри для дітей з Nravo Kids.

   Під час презентації інноваційних рішень українських стартапів Digital-директор Київстар Віталій Султан розповів про запуск глобальної персональної інтернет-платформи VEON в Україні. Як зазначив Віталій Султан, з VEON в мережі Київстар «можна спілкуватися навіть з нулем на рахунку», в додатку є ексклюзивний контент та унікальні пропозиції від партнерів.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.