м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   50 студентів пройшли відбір до Big Data School 5.0 від Київстар

   28.10.2020

   24 жовтня розпочався п'ятий курс навчання Big Data School - безкоштовний щорічний освітній проєкт Київстар, головна мета якого — розвивати молоді таланти та ринок України у сфері Data Science.

   Конкурс цього року склав 60 осіб на місце: з 3 000 кандидатів, які подали заявки, впоралися з тестовим завданням 260 осіб. З них кращі результати показали 50 студентів, які і будуть вчитися в Big Data School два місяці, після чого захищати курсовий проєкт і отримають сертифікат.

   У п'яту школу подавали заявки не тільки з усієї України, а й з-за кордону: Німеччини, Нідерландів та Угорщини. Було багато тих, хто намагався пройти відбір в минулому році, але не впорався з тестовим завданням, підтягнув знання і успішно поступив у цьому році.

   Заявки відправляли профільні фахівці — аналітики, програмісти, математики, айтішники, розробники ПЗ, а також студенти і викладачі ВНЗ, наприклад, Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка, Донецький Національний Університет ім. В. Стуса, Дніпровський Національний Університет ім. О. Гончара, Рівненський державний гуманітарний університет.

   Викладати на курсі Big Data School в 2020 році будуть вісім досвідчених менторів - архітектори Big Data і машинного навчання. Унікальна програма Big Data School побудована на застосуванні технологій Big Data для обробки великих масивів даних, а також на вивченні алгоритмів машинного навчання і хмарних обчислень. З цього року програма курсу доповнена блоком по роботі з хмарним середовищем і інструментами Azure завдяки партнерству з корпорацією Microsoft.

    

   За 4 роки в Big Data School:

   • подали 7 600 заявок;
   • під час відбору було виконано 750 тестових завдань;
   • було проведено 205 інтерв'ю зі студентами;
   • викладали більше 20 менторів
   • 110 студентів успішно пройшли тестування і вступили до школи;
   • 14 студента стали співробітниками Київстар в напрямку Big Data.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1 серед мобільних операторів, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.