м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   56% співробітників великих компаній — корпоративні клієнти Київстар

   01.04.2016

   Більшість представників великого бізнесу обирають Київстар в якості телеком-партнера. Це забезпечує компанії позицію лідера телекомунікаційного ринку в сегменті В2В.

   Київстар пропонує рішення для корпоративних клієнтів уже багато років поспіль. Завдяки якісному сервісу, постійним інноваціям та готовності випереджати потреби бізнесу, компанії вдалося добитися хороших результатів. За даними останнього дослідження GfK Ukraine, 56% співробітників великих фірм — корпоративні клієнти Київстар.

   «У сьогоднішній економічній ситуації, більшість компаній шукає можливість оптимізації бізнесу, — розповідає Євген Кражан, директор із розвитку бізнесу на корпоративному ринку. — І ми раді, що, як частина міжнародної групи, можемо забезпечити своїх клієнтів кращими рішеннями». Поміж продуктів для В2В-клієнтів є рішення для різних галузей економіки — агросектору, енергетики, логістики, рітейлу, сегменту безпеки, банківської сфери. Всі вони дозволяють абонентам не лише оптимізувати витрати на мобільний зв’язок та інтернет (мобільний і фіксований), а й бути впевненим у витратах, які напряму не пов’язані з телекомом. Наприклад, рішення для логістів, допомагають скоротити витрати на бензин та комплектуючі для автомобілів. А аграрії за допомогою сучасних технологій можуть визначити оптимальний час для початку посівної кампанії та бути впевненими в урожаї.

    

   «Ми інвестуємо в інновації та створення нових продуктів, щоб забезпечити клієнтам рішення, які максимально відповідають їх потребам», — говорить Євген Кражан. Наприклад, знаючи про те, що логістам важливо отримувати інформацію про місцезнаходження авто не лише в Україні, а й за кордоном, Київстар створив тариф «М2М в роумінгу». Абонент може замовити нетарифікований пакет даних обсягом 5 Мб всього за 30 грн на день. Це дозволяє не перейматися через можливі збільшення витрат, контролюючи всі переміщення автопарку. Детальніше про рішення Київстар для В2В можна дізнатися за посиланням.