м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абонентська база «Домашнього Інтернету» Київстар зростає рекордними темпами: 90 тис. нових клієнтів у 2018 році

   18.03.2019

   За підсумками 2018 року кількість клієнтів Київстар, які користуються послугами фіксованого доступу до Інтернету зросла на 11%, до 912 тис. Основними драйверами зростання у минулому році стали конвергентні тарифи «Київстар Все разом», послуга «Домашнє ТБ», а також розширення території присутності мережі оператора.

   До списку лідерів за кількістю нових підключень увійшли такі міста:

    

   1. Запоріжжяl
   2. Кривий Ріг;
   3. Київ;
   4. Дніпро;
   5. Львів.

    

   Майже 440 тис. клієнтів скористалось у 2018 році тарифами «Київстар Все разом», які об’єднують в одному пакеті послуги мобільного зв’язку та фіксованого доступу до Інтернету. Завядки цій пропозиції клієнти щомісяця можуть заощаджувати до 50% вартості послуг. Також у минулому році Київстар запустив об’єднані тарифи з послугами мобільного зв’язку та фіксованим доступом до Інтернету й для контрактних абонентів. Раніше ця послуга була доступна тільки для клієнтів передплаченого зв’язку.

   На 70% зросла кількість клієнтів Київстар, що користуються послугою «Домашнє ТБ». У кінці минулого року їх було більше 50 тис. Залежно від обраного тарифного плану, клієнти отримують доступ до великої кількості телеканалів (від 96 до 141), можливість користуватись відеобібліотекою, а також можуть дивитися відео контент одразу на декількох пристроях: телевізорі, комп’ютері, планшеті та на смартфоні. 

   У 2018 році Київстар підключив до фіксованого інтернету 546 нових багатоповерхових будинків, інвестувавши у будівництво мережі 25 млн грн. Найбільше будинків, у які був проведений фіксований Інтернет від Київстар, знаходиться у Кривому Розі. Загалом можливість підключення послуги «Домашній Інтернет» доступна мешканцям більше ніж 40 тис. багатоквартирних будинків у 119 містах України.

   Середній дохід (ARPU) від клієнтів «Домашнього Інтернету» за підсумками 4 кв. 2018 року збільшився до 71 грн. А загальний дохід Київстар від послуг фіксованого Інтернету в 2018 році зріс до 1 млрд 206 млн грн, що на 6,5% більше показників 2017 року.

    

   Довідка:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.