м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар допомогли придбати нове обладнання для дитячої лікарні у Львові

   28.05.2021

   До Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру передано медичне обладнання, придбане в рамках проєкту «Дитяча надія» – спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від МБФ «Українська Біржа Благодійності».

   На залучені кошти, які перераховували абоненти мобільного оператора за допомогою SMS-повідомлень, до Хірургічного відділення лікарні придбано обладнання для облаштування боксів з трансплантації. А саме: три Функціональні ліжка медичні Eleganza 1 та Візок медичний ТБП-02 для перевезення хворих дітей.

   Зазначимо, що медичний заклад розпочинає реалізацію масштабного проєкту у сфері дитячої онкології та трансплантації. Придбане обладнання дозволить створити комфортні умови для лікування та реабілітації онкохворих дітей. Сьогодні такі операції з трансплантації дітям виконують тільки в НДСЛ «ОХМАТДИТ» та  Національному інституті раку. За попередніми розрахунками щороку щонайменше 200 дітей та підлітків в Україні потребують трансплантації кісткового мозку. З них приблизно 50-75 мешканці Західного регіону та 15-20 – мешканці Львова. Центр планує виконувати 12-15 трансплантацій протягом року.

   Детальну інформацію та звітність проєкту можна переглянути за посиланням

   Наприкінці 2018 року національний мобільний оператор започаткував проєкт
   «Дитяча надія», основна мета якого допомогти дітям з вадами серця та онкологічними захворюваннями. Благодійну ініціативу вдається реалізовувати завдяки SMS-повідомленням небайдужих абонентів Київстар. Загалом для проєкту «Дитяча надія» було відправлено майже 400 тисяч благодійних SMS, а середній розмір пожертви становить 15 гривень.

   Наразі вдалось зібрати майже сім з половиною мільйонів гривень. Завдяки всім залученим коштам було закуплено та передано обладнання та матеріали для 35 відділень у 15 лікарнях по всій Україні. Для медичних закладів львівського регіону було придбано обладнання на 1 472 000 гривень та здійснено вже 8 передач обладнання в дитячі відділення місцевих лікарень.

   Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками - 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на порталі dobro.ua.

   Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням.
    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (платформа dobro.ua):

   Українська Біржа Благодійності стала платформою dobro.ua

   dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні.

   Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 311 000 000 грн, підтримав майже 6 000 проєктів та став лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.

   dobro.ua - світ, де кожен робить добро.