м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар допомогли придбати обладнання для дитячої лікарні у Дніпрі

   26.01.2021

   До Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні передали медичне обладнання, придбане в рамках спільної ініціативи Київстар та платформи dobro.ua від Міжнародного Благодійного Фонду «Українська Біржа Благодійності» (МБФ УББ) «Дитяча надія»

   Завдяки благодійним SMS-повідомленням абонентів мобільного оператора до операційного блоку медичного закладу було придбано механіко-гідравлічний Операційний стіл та 2 Насоси шприцеві BeneFusion SP1 (шприцеві дозатори для інфузій дітям). Лікарня  є центром з надання спеціалізованої медичної допомоги малюкам з Дніпропетровської області, зокрема хворим на онкологічну та онкогематологічну патологію та має в своєму складі онкогематологічний центр на 40 ліжок. Окрім того, з 2014 року лікарня надає лікування дітям з Донецької та Луганської областей, у яких виявили хворобу. Щорік в медичному закладі отримують лікування більш ніж 150 дітей із злоякісними новоутвореннями різних локалізацій. Хірурги лікарні оперують кожного року понад 450 хворих на доброякісні пухлини, передпухлинні стани, із підозрою на злоякісне новоутворення.

   Детальну інформацію та звітність проєкту можна переглянути за посиланням.

   Ініціатива «Дитяча надія» була заснована Київстар та Міжнародним Благодійним Фондом «Українська Біржа Благодійності» в 2018 році. З того часу вдалось зібрати понад 6 мільйонів гривень. За два роки існування ініціативи дитячою надією стали майже 120 тисяч абонентів Київстар, 16 тисяч з яких налаштували регулярну пожертву та щомісяця допомагають дітям із хворобами серця та онкологічними захворюваннями. Загалом було відправлено понад 320 тисяч благодійних SMS-повідомлень, а середній розмір пожертви для ініціативи «Дитяча надія» становить 15 гривень.

   Завдяки всім залученим коштам, які перераховували абоненти Київстар за допомогою SMS-повідомлень, було закуплено та передано обладнання та матеріалів для 15 лікарень по всій Україні. Щороку ці лікарні допомагають долати хвороби близько 50 тисячам маленьких пацієнтів.

   Проєкт «Дитяча надія» здійснюється у партнерстві з платформою dobro.ua від МБФ Українська Біржа Благодійності (УББ), яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їхні реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту. Фонд самостійно закуповує всі необхідні матеріали для лікарень. Звіти щодо використання коштів можна переглянути на сайті Української Біржі Благодійності.

   Всі абоненти передплаченого зв’язку Київстар мають можливість обрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з чотирьох регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів та Одеса), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні внески. Пожертва може бути разовою, від 1 до 3000 гривень, або регулярною – 2, 5, 10, 15 та 20 гривень. Регулярна пожертва буде здійснюватися автоматично після кожного поповнення рахунку від 40 грн. Розмір внеску не має значення, адже кожна гривня допомагає добрій справі. Переглянути подробиці та підтримати ініціативу можна за посиланням kyivstar.ua/charity-ubb.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій для 25,8 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,1 млн абонентів фіксованого інтернету. Послуги 4G компанії доступні на території, де проживає 85% населення.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар 23 роки працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Українську Біржу Благодійності (платформа dobro.ua):

   Українська Біржа Благодійності стала платформою dobro.ua

   dobro.ua - головна платформа добрих справ в Україні.

   Перша в Україні платформа добра, фандрайзингова платформа, де ви можете швидко та ефективно залучати кошти на благодійні та соціальні проєкти будь-якого спрямування. Діяльність платформи забезпечує МБФ «Українська Біржа Благодійності» - фонд, який за 9 років роботи залучив на благодійність понад 311 000 000 грн, підтримав майже 6 000 проєктів та став лауреатом усіх національних нагород у сфері благодійності.

   dobro.ua - світ, де кожен робить добро.