м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар мають нагоду отримати Iphоnе13 та MacBook Pro

   29.11.2021

   Київстар пропонує взяти участь у розіграші техніки від Apple.

   app store google play

    

   Для того, щоб взяти участь в акції, достатньо користуватися мобільним додатком Мій Київстар. Перехід на тарифний план із Суперсилою або підключення акції Спробуй Суперсилу надасть шанс на перемогу. А збільшить шанси на виграш поповнення рахунку на суму від 100 грн, необмежену кількість разів.

   Розіграш чотирьох Iphоnе13 відбуватиметься кожного вівторка, починаючи з 07.12.2021, на офіційних сторінках Київстар у Фейсбуці та Інстаграм. Після проведення кожного розіграшу накопчені за попередній тиждень шанси будуть анульовані. 30 грудня розігруватиметься головний приз — MacBook Pro.

   Суперсили у нових тарифах Київстар — додаткові сервіси, які можна вибрати як доповнення до основного пакета послуг у тарифі без доплат. Серед них Домашній Інтернет та Київстар ТБ, додаткові 5 ГБ мобільного інтернету, 100 хвилин на інші мережі та багато інших.

   Нагадаємо, що Мій Київстар — це додаток для самостійного керування власним номером, аналізу витрат та обсягу послуг за номером, підключення/відключення послуг та заміни тарифного плану. У додатку можна поповнювати рахунок без комісії тощо. Київстар і надалі буде пропонувати інші вигідні акції для всіх абонентів, які користуються додатком. Завантажити Мій Київстар можна за посиланням.

   Офіційні умови акції — за посиланням.