м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар можуть поповнювати рахунок на касах в мережі супермаркетів «Фора»

   30.05.2016
   Тепер абоненти Київстар можуть поповнювати свої рахунки через каси мережі супермаркетів «Фора». Швидко і просто перерахувати гроші на мобільний баланс можна в 251 магазинах по всій Україні.

   Київстар спільно з «БАНК ВОСТОК» почав надавати можливість поповнення рахунку на касах в деяких супермаркетах «Фора» в Києві в кінці квітня 2016 року, поступово запускаючи послугу по всій Україні. C 12 травня цей сервіс доступний на постійній основі в 251 супермаркетах «Фора» для клієнтів як на умовах передплати, так і контрактної форми зв'язку.

   Для поповнення рахунку в касі «Фора» достатньо назвати касиру номер телефону і суму поповнення. Далі оплата відбувається для клієнта аналогічно звичайній купівлі. Оплата можлива тільки готівкою на суму від 1 грн до 1000 грн. Розмір комісії, яку платить клієнт, залежить від суми поповнення і становить від 2 до 4 грн. Дисконтна карта мережі супермаркетів може використовуватися для збереження поповнювання номерів, однак скористатися бонусами для поповнення не можна.