м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар отримуватимуть кешбек від сплати Таксі 838 мобільними грошима

   05.10.2020

   До 21 жовтня 2020 року абоненти Київстар зможуть отримати 5% кешбеку від вартості поїздки на бонусний рахунок в службі Таксі 838 при оплаті поїздки з мобільного рахунку.

   Послуга доступна всім абонентам передплаченого зв'язку Київстар у 22 містах України, де працює служба Таксі 838.

    

   Щоб скористатися акцією та отримати кешбек, необхідно:

   • При замовленні по телефону 838 вказати диспетчеру, що оплата поїздки здійснюватиметься з мобільного рахунку Київстар за допомогою сервісу СМАРТ-ГРОШІ;
   • Отримати SMS із кодом для підтвердження платежу;
   • У відповідь на отримане SMS відправити код підтвердження;
   • 5% від вартості поїздки будуть зараховані на бонусний рахунок в службі Таксі 838.

    

   Також оплатити поїздку в Таксі 838 можна за допомогою однойменного мобільного додатка, в якому користувач зможе оплатити проїзд з мобільного рахунку і отримати кешбек, натиснувши кнопку "СМАРТ-ГРОШІ" при оплаті. Накопичені бонусні кошти можна використати для оплати наступних поїздок. Кількість накопичених бонусів можна дізнатися у диспетчера або в додатку «Таксі 838».

   Сергій Коптік, директор департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, коментує: «Ми першими на ринку України серед телеком-операторів реалізували проєкт, який дозволяє використовувати мобільний рахунок для оплати поїздок у таксі. Акція з Таксі 838 - це не тільки можливість заощадити, але і показати користувачам, що мобільний рахунок - це зручний, надійний, і головне екологічний спосіб безготівкового платежу. Так спільно з партнерами ми робимо внесок у розвиток cashless культури в Україні».

   Ксенія Малюгіна, керівник відділу якості "ТАКСІ 838" доповнює: «Наші пасажири вже встигли оцінити сервіс "СМАРТ ГРОШІ", а тепер користуватися ним стане ще вигідніше. Ми завжди підтримуємо інновації та намагаємося поліпшувати сервіс. Мобільні гроші - це зручний і гігієнічний спосіб оплати за таксі, який може виручити в непередбаченій ситуації».

   Більше дізнатися про акцію кешбек із Таксі 838 можна за посиланням: https://kv.st/SPT.

   СМАРТ-ГРОШІ – мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, але і оплачувати безліч інших товарів і послуг, представлених на платформі. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP».

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1 на ринку мобільного зв`язку, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.