м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар отримуватимуть знижку при оплаті електронних книг на сайті Yakaboo з мобільного рахунку

   20.11.2020

   З 18 листопада до 3 грудня 2020 року абоненти Київстар зможуть сплатити електронні та аудіо книги мобільними грошима на сайті yakaboo.ua та з промокодом KS2020Y отримати знижку 50 грн  на покупку одним чеком від 250 грн.

   Акція діє для всіх абонентів передплаченого зв'язку Київстар, які користуються послугою «СМАРТ-ГРОШІ»*.

    

   Для того, щоб придбати електронні книги зі знижкою, необхідно:

   • Вибрати потрібні товари на сайті yakaboo.ua;
   • Додати їх у кошик;
   • При визначенні методу оплати — поставити галочку навпроти графи "Київстар";
   • Провести онлайн-оплату з мобільного рахунку, вказавши промокод KS2020Y;
   • Завантажити книжку в особистому кабінеті та насолоджуватись читанням.

    

   Акція передбачає, що:

   • Промокодом можна скористатись багаторазово;
   • Знижка не підсумовується з іншими промокодами та акціями;
   • Промокод не підлягає обміну на грошовий еквівалент.

    

   Олена Суворова, в.о. директора департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, коментує: «Ми продовжуємо радувати абонентів та поповнювати каталог послуг цікавими та корисними сервісами. Можливість сплатити книги на сайті Yakaboo – це ще один яскравий приклад для користувачів зв`язку Київстар, що мобільний рахунок – зручна, швидка та надійна альтернатива безготівкового розрахунку для невеликів платежів. До того ж, так разом із партнерами ми долучаємо українців до інновацій у фінансовій сфері».

   Іван Богдан, CEO Yakaboo, зазначає: «Ми намагаємося зробити читання книжок максимально доступним для кожного. Збільшення книжкової аудиторії та популяризація української книги завжди були нашими пріоритетними напрямками. Щодня кількість замовлень оплачених безготівково зростає та стає такою ж звичною, як смартфон у руках. Послуга "СМАРТ-ГРОШІ" від Київстар забезпечить ще один варіант оплати замовлення та швидкого доступу до бажаної книги, а це ще один крок на зустріч нашим читачам».

   Більше дізнатися про деталі акції можна на сайті

   *СМАРТ-ГРОШІ – мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, але і оплачувати безліч інших товарів і послуг, представлених на платформі. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP». *СМАРТ-ГРОШІ – мобильный кошелек, который позволяет «здесь» и «сейчас» осуществлять платежи и денежные переводы. С его помощью деньги с мобильного счета можно использовать только для оплаты телеком-услуг, но и множество других товаров и услуг, представленных на платформе. Услуга «СМАРТ-ДЕНЬГИ» предоставляется на базе электронных денег Национальной платежной системы «ПРОСТIP».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,8 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1 на ринку мобільного зв`язку, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.