м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар стали активніше користуватися інтернетом у роумінгу у 2019 році

   24.02.2020

   За підсумками 2019 року абоненти Київстар використали у роумінгу у 2 рази більше мобільного інтернету, ніж у 2018 році. У середньому один абонент використовував за кордоном 550 мегабайтів.

   Не менш популярними залишаються дзвінки рідним та близьким в Україну. У середньому один абонент використовував у 2019 році 16 хвилин для дзвінків у роумінгу.

   Всього абонентів Київстар, які у минулому році користувалися роумінгом, стало на 18% більше, ніж роком раніше. А рейтинг країн, куди вони подорожували, очолює Польща, далі йдуть: Туреччина, Німеччина, Італія та Єгипет.  Цікаво, що в країнах Європейського союзу побувало 65% всіх абонентів-мандрівників Київстар.

   У 2019 році Київстар активно працював над розширенням для своїх клієнтів 4G інтернету у роумінгу. Зараз швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління можна скористатися у 61 країні світу, серед яких всі популярні туристичні напрямки.   

   Завдяки зростанню кількості абонентів, які активно користуються мобільним інтернетом у роумінгу, у квітні 2019 року Київстар вдалося запустити нову вигідну послугу «Ідеальний роумінг», за умовами якої інтернет коштує від 0,1 грн за 1 мегабайт, а дзвінки від 1 грн за хвилину розмови. Щоб отримати індивідуальну пропозицію від оператора необхідно набрати безкоштовний номер *505#, або ввести свій номер на сайті оператора за посиланням.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.