м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Абоненти Київстар створять плейлист для концерту «Океану Ельзи»

   19.08.2016

   Київстар підтримує концерт найпопулярнішої української групи – «Океан Ельзи», який відбудеться в Одесі на День незалежності. Абоненти найбільшого телеком-оператора країни можуть обрати пісні, які прозвучать на святкуванні 25-ї річниці незалежності країни.

   «Учасники можуть обрати 10 пісень з 55-ти представлених на сайті. За підсумками голосування буде складений плейлист з 25-ти, які наберуть найбільшу кількість голосів, і саме їх виконає «Океан Ельзи» на концерті, – коментує Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар. – Крім того, до кінця серпня можна слухати всі пісні улюбленої групи на сайті okeanelzy.com без плати за трафік».

   Київстар підготував багато приємних сюрпризів для абонентів до річниці незалежності. Крім вибору пісень, які звучатимуть на концерті в Одесі, клієнти лідера телеком-ринку можуть взяти участь у розіграші квитків на виступ улюбленого гурту, виграти автограф-сесію або отримати диск з автографами учасників «Океану Ельзи».

   З новими онлайн-тарифами від Київстар слухати музику стало простіше. Тепер трафік не тарифікується не тільки на соціальні мережі, але і на низку стрімінгових сервісів з музикою та відео.

   Голосування за плейлист, який звучатиме на концерті, триватиме до 12:00 23 серпня на сайті.